2016 Uluslararası Yarış Ligi2016 Uluslararası Yarış Ligi Genel Bilgiler ve Katılımcılar

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Re: 2016 Uluslararası Yarış Ligi Genel Bilgiler (Pit Lane App Güncellemesi: 02.04.2016)

Mesaj gönderen Taner »

Sanırım p tracker ya da s tracker kurulu olması gerekiyor yanlışım yoksa.
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör

Re: 2016 Uluslararası Yarış Ligi Genel Bilgiler (Pit Lane App Güncellemesi: 02.04.2016)

Mesaj gönderen Taner »

PLP 1.11 olarak günceli geldi. Ana mesajda mevcuttur.
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Beyler beni yanlız bıraktınız bu yarış. Kötü oldu böyle. neredeyse 10 kişi SRTR olarak kayıt yaptırmışız ama bir kişi katılıyor. Güzel gözükmüyordur dışardan.
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

benim son anda acil işim çıktı son dk ya kadar serverdeydim ama olmadı bidahakine artık.
Kullanıcı avatarı
Emin Babaoglu
Moderatör
Ad: Rustoocas
Has thanked: 195 time
Been thanked: 295 time
İletişim:

Mesaj gönderen Emin Babaoglu »

AlperAkbilgi yazdı:Beyler beni yanlız bıraktınız bu yarış. Kötü oldu böyle. neredeyse 10 kişi SRTR olarak kayıt yaptırmışız ama bir kişi katılıyor. Güzel gözükmüyordur dışardan.

Şimdi baktığımda 10 kişiye yakın kayıt var evet. Ama katılmamazlık tam anlamıyla imajı bozuyor. Kendi şampiyonamızda katılmama durumu bizi bağlar fakat bu şampiyonada ülke temsiliyeti de söz konusu olduğu için Alper'in dediği gibi katılmamak iyi olmamış.

Zorluklarla bir araya getirilmiş 3 farklı bölgeden yarışçılar var. Kayıt olduysanız katılmaya gayret göstermenizi öneririm ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Istanbul disindayim ben katilamadim o yuzden :(

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

cumartesi olması çok zorluyor beni.
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör

Mesaj gönderen Taner »

Evet maalesef bir gayret sözkonusu değil bu seri için bu açık seçik ortada. Halbuki yarışılabilecek en zorlu seri. Yani burada alınacak sonuç lokal yarışlardan alınacak sonuçtan kat kat daha prestijlidir.
Herkes her yarışa katılmak zorunda değil tabii ki ama ayda bir yarışılan bir seri için en az % 50'sine katılım asgari oranda mümkün gibi geliyor.
Saati sırf bize uysun diye çok gayret gösterdik, genelde bizim katılımcılar için geç saat uygun oluyor. ABD'den katılanlar neredeyse günlerinin ortasında katılıyor.
Sanırım mücadeleci olmamak millet olarak genlerimize işlemiş. Sert rakipler görünce hemen geri çekiliyoruz, hevesimiz kaçıyor.
Bu şampiyonanın bizim tarafımızdan amacı; bizdeki iyi pilotların uluslararası arenaya çıkıp isimlerini duyurması, simracing'e yeni başlayan pilotların da tecrübe kazanması, yabancılarla bir şekilde temas edip karşılıklı sosyalleşerek ufkumuzu genişletmek ve kendi sitemizin görünürlülüğünü arttırmaktır. Ama görünen şudur ki, hiç bir yeni pilot arkadaş şampiyonaya katılmıyor. Kimse size kızmaz yavaş olursanız. Bunu defalarca söyledik.
Bu lige katılın arkadaşlar. Bu sizler için fırsat. Hızlı arkadaşlara da bir iki cümlem var; öyle lokal liglerde podyumda olmak kolaydır. Sizleri buralarda podyumlarda görelim. Hem isminiz biraz Edirne'nin ötesine geçsin ;) Hadi bakalım.
Alper kesinlikle haklı!
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Taner haklı beyler, Benim mazeretim var malum yeni baba oldum yapabildiğim kadar antreman yinede yaptım yarışa girmeye karar vermiştimki görev beni çağırdı. Sevdiğim ve kullanmak istediğim bir pistti ama bu seferlik olmadı.

Diğer yarışta tüm katılımcıları görmek istiyoruz. Özellikle Serkan, Semih, Taner, Arkadaşlarımız boş geçmesinler. Serkan ben bıraktım demekle olmaz kardeşim :D

Alper seni unutmadım iyi demişsin sende :)
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Boundless yazdı:Taner haklı beyler, Benim mazeretim var malum yeni baba oldum yapabildiğim kadar antreman yinede yaptım yarışa girmeye karar vermiştimki görev beni çağırdı. Sevdiğim ve kullanmak istediğim bir pistti ama bu seferlik olmadı.

Diğer yarışta tüm katılımcıları görmek istiyoruz. Özellikle Serkan, Semih, Taner, Arkadaşlarımız boş geçmesinler. Serkan ben bıraktım demekle olmaz kardeşim :D

Alper seni unutmadım iyi demişsin sende :)

Lanet bir pistti nesini seviyorsun abi? :P Spin manyağı oldum. :cry:

“2016 Uluslararası Yarış Ligi” sayfasına dön