2016 Uluslararası Yarış Ligi16 Nisan 2016 Silverstone Yarışı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Re: 16 Nisan 2016 Silverstone Yarışı

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

adnaneren1977 yazdı:
AlperAkbilgi yazdı:Moralim çok bozuldu, açtım telekoma bağırdım çağırdım. Arızayı gelip çözmediler parayla elit ekip göndereceklermiş. Dedim gönderin herşeyi videolayıcam ve problemin sizden olduğunu ıspatlayıp dava açacağım. Tekeller ya rahatlar...

Start Adnan abi yüzünden tekrarlandı. TS'deydim bayağı bir karışıklık oldu startta zaten.

YOK YA BENİM STARTDA Bİ PROBLEM YOKTUKİ :mrgreen: GÜNAMI ALIYON ALPER :D

Ben almıyorum :D Olanları aktardım, senin olduğunu bile bilmiyordum. Konuşmalarda biri formasyon turunu unuttu dediler sonra sıralamalar karıştı. en sonunda restart yaptılar.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

kim kaçıncı oldu arkadaşlar bir yazın bakalım. O kadar antreman yaptım yarışı beklerken acil hanımı almaya gittim yarışı ucundan kaçırdım adnanın muhteşem startını kaçırmışım :D
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

Sanırım hepimiz kötü bitirdik ama PLP yüzünden diskalifiye olacak olanlar olabilir.
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

Boundless yazdı:kim kaçıncı oldu arkadaşlar bir yazın bakalım. O kadar antreman yaptım yarışı beklerken acil hanımı almaya gittim yarışı ucundan kaçırdım adnanın muhteşem startını kaçırmışım :D

BEN BİŞEY DEMİYORUM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
YETERLİMİ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
BENİM YAPTIĞIM HATA VAR YA ŞUNA BENZİYO:ARABAYLA GİDERKEN KAPIYI AÇIP ATLAMAK GİBİBİŞEY OLSA GEREK :mrgreen:
YADA OTOBÜS DURAGINDA TREN BEKLEMEK :mrgreen:
DAHA DA DAHA: UÇAKDAN PARAŞÜTLE ATLARKEN SİGARA YAKMAYA ÇALIŞMAK :mrgreen:
BUNLAR BİLE BENİM YAPTIĞIM STARTDAN KÖTÜ OLAMAZ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

adnaneren1977 yazdı:
Boundless yazdı:kim kaçıncı oldu arkadaşlar bir yazın bakalım. O kadar antreman yaptım yarışı beklerken acil hanımı almaya gittim yarışı ucundan kaçırdım adnanın muhteşem startını kaçırmışım :D

BEN BİŞEY DEMİYORUM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
YETERLİMİ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
BENİM YAPTIĞIM HATA VAR YA ŞUNA BENZİYO:ARABAYLA GİDERKEN KAPIYI AÇIP ATLAMAK GİBİBİŞEY OLSA GEREK :mrgreen:
YADA OTOBÜS DURAGINDA TREN BEKLEMEK :mrgreen:
DAHA DA DAHA: UÇAKDAN PARAŞÜTLE ATLARKEN SİGARA YAKMAYA ÇALIŞMAK :mrgreen:
BUNLAR BİLE BENİM YAPTIĞIM STARTDAN KÖTÜ OLAMAZ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

hahahaha yok ya bende yapabilirdim bu hatayı heyecandan bazen unutuyo insan :D
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Sırf seni yanlız bırakmamak için bilerek internetimi bozdum. Engin abi yoksa ben de yokum dedim. :D

“2016 Uluslararası Yarış Ligi” sayfasına dön