2015 - 2016 Marcas Pist ŞampiyonasıHockenheimring Sezonun Son Yarışı (Hikaye ve Röportajlar-09.04.2016)

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Re: Hockenheimring Sezonun Son Yarışı

Mesaj gönderen antking »

balcis yazdı:ya arkadaşlar bunlar mevzu değil özür için de kısaca est. diyorum, da kalkışta kasıtlı olarak beni engellemek için önüme kıran arkadaşa, bir de fren yapmama rağmen çarptıktan sonra arka çaprazdan kasıtlı takarak beni spin attırıp sonuncu yapan arkadaşa bakacam birazdan kim diye. kasıtlı gibi hissettim bir tek o dokundu.

önüne kıran bendim ama kasıt yoktu direksiyon dönük kalmış :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Re: Hockenheimring Sezonun Son Yarışı (Hikaye ve Röportajlar-09.04.2016)

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

İlk mesaj güncellenmiş, yarış sonu röpörtajlar gelmiş, mesaj atayım ki herkes görsün. :)
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Güzel ve uzun bir sezondu gayet keyifli zaman geçirdik DTM i heyecanla bekliyorum. Efeyede bu güzel yazı ve röportajlar için teşekkür ederiz
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

Efe emegine saglik guzel yazi olmus.
Senin buraya zaman ayirdigin kadar ben derslerime ayirsaydim okul bitmisti :)
Kullanıcı avatarı
antking

Mesaj gönderen antking »

car_lover yazdı:Efe emegine saglik guzel yazi olmus.
Senin buraya zaman ayirdigin kadar ben derslerime ayirsaydim okul bitmisti :)

böyle sosyal işlere ayırdığımı zamanı üniversiteye ayırsaydım lise mezunu olmazdım :D
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

Dream takımında takım şampiyonluğu için çok önemli bir yarıştı. Sıralama turları sonucunca Serkan 3. Taner 7. ve Emin 14. olarak yer buldular. Serkan kalkışta yerini korudu ancak ilk turun son virajında pist dışına taşarak ceza yedi ve geride kaldı. Tam tekrar istediği pozisyona geliyordu ki tekrar ceza yedi ama bu sefer durmadığı için yarıştan diskalifiye oldu. Taner iyi bir çıkış yakaladı ancak Alper'in içeriye fazla girmesinden dolayı spin atarak son sıraya düştü. Takımının puana ihtiyacı vardı ve 9.luğa kadar yükseldi. Fakat Serkan'ın yarışın başında yaptığı hatayı 10. turda yaparak oda yarıştan diskalifiye oldu. Sanki bir komplo vardı en azından puan almak için bastıran Emin yakıtını iyi hesaplayamadı ve son turda yakıtı biterek o da diskalifiye oldu. Takımın son yarışta ki tek puanını Adnan elde etti.
Beni biraz arayadan buda çıksın hesabı gibi olmuş :?neyse vardır bi bildiğin diyelim eline sağlık
Kullanıcı avatarı
antking

Re: RE: Re: Hockenheimring Sezonun Son Yarışı (Hikaye ve Röportajlar-09.04.2016)

Mesaj gönderen antking »

adnaneren1977 yazdı:Dream takımında takım şampiyonluğu için çok önemli bir yarıştı. Sıralama turları sonucunca Serkan 3. Taner 7. ve Emin 14. olarak yer buldular. Serkan kalkışta yerini korudu ancak ilk turun son virajında pist dışına taşarak ceza yedi ve geride kaldı. Tam tekrar istediği pozisyona geliyordu ki tekrar ceza yedi ama bu sefer durmadığı için yarıştan diskalifiye oldu. Taner iyi bir çıkış yakaladı ancak Alper'in içeriye fazla girmesinden dolayı spin atarak son sıraya düştü. Takımının puana ihtiyacı vardı ve 9.luğa kadar yükseldi. Fakat Serkan'ın yarışın başında yaptığı hatayı 10. turda yaparak oda yarıştan diskalifiye oldu. Sanki bir komplo vardı en azından puan almak için bastıran Emin yakıtını iyi hesaplayamadı ve son turda yakıtı biterek o da diskalifiye oldu. Takımın son yarışta ki tek puanını Adnan elde etti.
Beni biraz arayadan buda çıksın hesabı gibi olmuş :?neyse vardır bi bildiğin diyelim eline sağlık

Yok oyle degil herkesin yarisini tek tek izliyorum. Senden mehmette bahsederken mucadeleden bahsettim. Ayni seyi tekrar tekrar bahsetmek sikar okuyanlari diye dusundum. Yoksa kimseyi es gecmiyorum

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

“2015 - 2016 Marcas Pist Şampiyonası” sayfasına dön