Pazar YeriSıfır Logitech G920

Alınık / Satılık her şey burada. Alım-Satım işlemleri için lütfen güvenli E-Ticaret yollarını tercih ediniz!

Moderatör: Moderatörler

tekkral
Ad: Yusuf G.
Has thanked: 6 time
Been thanked: 3 time

Sıfır Logitech G920

Mesaj gönderen tekkral »

Ürün bozulan direksiyonumun yerine sıfır değişim yapıldı 05/07/2020 tahine kadar garantisi devam etmektedir .Sıfır kutusunda hiç açılmadı kullanılmadı . İhtiyaçım kalmadığı için satıyorum. Fiyat 1350 tl

Resim

Resim
tomivercet
Ad: Enes
Has thanked: 1 time

Re: Sıfır Logitech G920

Mesaj gönderen tomivercet »

tekkral yazdı:Ürün bozulan direksiyonumun yerine sıfır değişim yapıldı 05/07/2020 tahine kadar garantisi devam etmektedir .Sıfır kutusunda hiç açılmadı kullanılmadı . İhtiyaçım kalmadığı için satıyorum. Fiyat 1350 tl

Resim

Resim

Merhaba,benimde g29'da bir sorun var sanırım ama garantiye yollayamayabilirim ikinci el ,acaba sizin eskisinde ne vardı ve nasıl bir süreç yaşadınız mümkünse yazar mısınız ?
tekkral

Mesaj gönderen tekkral »

tomivercet yazdı:
tekkral yazdı:

Merhaba,benimde g29'da bir sorun var sanırım ama garantiye yollayamayabilirim ikinci el ,acaba sizin eskisinde ne vardı ve nasıl bir süreç yaşadınız mümkünse yazar mısınız ?

Benim üründe son iracing güncellemesinden sonra özellikle global mazdada ffb de biraz kayıp , direksiyon sertliği ise tamamen gitti . Ffb az da olsa vardı ama direksiyon sertliği tamamen gidiyordu . Asetto Corsa da falan herhangi bir sıkıntı yoktu . Sadece iracing de sıkıntı yaşıyordum .
tekkral

Mesaj gönderen tekkral »

İlan silinebilir . Ürün satıldı .

“Pazar Yeri” sayfasına dön