Pazar Yeri[SATILIK] Thrustmaster T500RS + Playseat Evolution Alcantara (2 Haftalık)

Alınık / Satılık her şey burada. Alım-Satım işlemleri için lütfen güvenli E-Ticaret yollarını tercih ediniz!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
brkokn
Ad: Burak

[SATILIK] Thrustmaster T500RS + Playseat Evolution Alcantara (2 Haftalık)

Mesaj gönderen brkokn »

Herkese Merhabalar,

Neredeyse 8 ay öncesinde simülasyon seti alma fikrine sıcak bakıp ürün arayışı içerisine girmiştim. Hatta o zamanlar SimRacersTR'nin YouTube kanalında incelemelere bakmıştım. Keza 2 ürün alarak kendime keyifli bir simülasyon yarış seti yapıp boş vakitlerimde zaman geçireceğim bir ortam da hazırladım. Fakat aldığım 2 ürünü de 5 kere kullanamadım. Evet yanlış duymadınız. Ciddi miktarda bir para ile satın aldığım (beraberinde 3 4 yarış oyunu vs de aldım) güzelim seti doğru düzgün 3 kere kullanmadım. Hem uzun zamandır hiç bir işe yaramamasından hemde evde yer kaplamasından hemde acil nakit ihtiyacımdan iki ürünü satma kararı verdim.

Thrustmaster T500RS ve Playseat Evolution Alcantara setimi satıyorum. İki üründe çiziksiz, tozsuz, sıfır ayarındadır. İnanın hiç kullanılmamış desem anlaşılmaz :)

Koltuğun kutusu duruyor, thrustmasterın kutusuna bakmam gerekecek. Çünkü ya kutuyu kutunun içine koyduk ya da evdekiler kutusunu attı. Eksik evrağı vidası vs yoktur.

Ne iki ürünün tanıtımını yapıacam ne şuanki fiyatlarını konuşucam. Arayan ve almak isteyen varsa bana mesaj gönderirlerse detayları paylaşmak isterim.

İstanbul içinden evime gelerek ürünü görebilir öyle satın alabilirsiniz. Lojistikle uğraştığım için kargolamada yaptırırım ama gönlüm elden temiz temiz teslim etmekten yana.

Edit: Thrustmaster T500RS = 2000 TL, Playseat Evolution Alcantara = 1500 TL. Ürünler 1 sene önce alındı. Garantileri yok. Koltuk yurtdışından getirtildi ve direksiyon seti ise nanokatalog'dan alındı.
En son brkokn tarafından 13 Eki 2018, 10:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: [SATILIK] Thrustmaster T500RS + Playseat Evolution Alcantara (2 Haftalık)

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Aslında buraya da fiyatlarini yazarsan daha iyi olur. birde T500'ün garanti durumunu.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
brkokn
Ad: Burak

Mesaj gönderen brkokn »

Afedersiniz fiyat yazmayı unutmuşum hemen editliyorum postu :)
ceans

Mesaj gönderen ceans »

t500 rs hala satılık mı?
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

ceans yazdı:t500 rs hala satılık mı?

hehe bu zamana kalmamıştır malesef 1 sene kadar olmuş :)

“Pazar Yeri” sayfasına dön