Sim Racing DonanımlarıThrustmaster Direksiyon seti almak istiyorum

Sim Racing donanımları hakkında her şey.

Moderatör: Moderatörler

bugrasy
Ad: Selim Buğra Yılmaz

Thrustmaster Direksiyon seti almak istiyorum

Mesaj gönderen bugrasy »

Thrustmaster Direksiyon seti almak istiyorum. Sizce nerden almalıyım ve Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing bu setin yanında verilen pedal nasıl sizce ?
erhanacikgoz1
Ad: erhan
Has thanked: 14 time
Been thanked: 21 time

Re: Thrustmaster Direksiyon seti almak istiyorum

Mesaj gönderen erhanacikgoz1 »

merhaba dostum yarın urunum geliyor.

Ben hepsiburadadan aldım t300 rs gt edition aldım 3 pedallı gt version pedalıyla beraber geliyor.

Diğer versionların pedalları sanırım 2 pedallı.

Yanlız satıcı gelbura diye birisi görünüyordu bende bu satıcı kımdır dıye arastırırken gelbura diye bir site varmıs meger ve orada daha ucuz satıldıgını gordum aradım hepsıburdadakı satıcıda bunlarmıs ama urunu sıparıs ettiğim için iptal etmek istemedim.

Sana tavsiyem.

dün 2200 TL idi öğlen fiyatı çekmısler yukarı 2400 dü su anda 2300 görünüyor. Gelbura sitesinde

Ben daha ucuzunu bulamadım nanakatalog var orasıda yurt dısından gelıyor sıkıntılı bır sıte.

Ama ben ilk siparişi oradan geçtimiştim. :D

Ürünün geç geleceğini öğrenınce hepsiburadadan spiarşi verdim yani her iki taraftanda sipariş verdim. BEKLEYEMEDIM

Yarın nanakatlogda sevkiyat varmıs yalan soylemıyorlarsa eğer ürün orada cıkmazsa iptal ettireceğim cıkarsa ürün gelecek ancak zaten hepsiburadan satın aldıgım için su an yolda olan t300 rs yarın eve gelmıs olacak.

Kısacası nanakatalogdan gelen t300 rs yi hiç kutudan açmadan satmayı planlıyorum. Yok ben seni bekleyemem senin aldıgın yerden alayım dersen
2300 TL ye almak istersen link burada https://www.gelbura.com/urun/thrustmast ... ireksiyonu

Eğer nanakatalogda aynı direksiyon benim satın aldıgım gelirse onuda satacağim 2 tane aynı direksiyonu ne yapacagım. 2200 vermeyi düşünüyorum cunku 0 ürünü alacam kutuyu hiç acmadan direk gonderecegım.

Eğer yarın nanakataloga gelırse gelmezse iptal ettireceğim.

Bilgin olsun belkı almak istersin diye soyledım tabi iptal ettirirsem senin iş olmaz bu arada eğer urun gelırse benden bıle ucuza satın almıs olacaksın ürünü.
Kullanıcı avatarı
KobraAbiniz
Ad: Erdem Aras
Has thanked: 178 time
Been thanked: 116 time

Mesaj gönderen KobraAbiniz »

nanokatalogdan t300 ferrari integral alca tara edition almistim. persembe ogleden sonra sipariş verdim cuma sabahi elimdeydi Ankara'da. En uygun fiyat oradaydi. amazon fiyatiyla ayniydi neredeyse. keske amazon.de turkiyeye gonderse bu urunleri.Direksiyon epey güzel zaten arastirmis olmalisin:) Tavsiye ederim.
Resim
erhanacikgoz1

Biraz once ben siparisimi iptal ettirdim nanakatalogdaki.

Gelburadan aldigim eve gelmis.

Alacak arkadas varsa urun yolda nanakataloga 1 2 haftaya gelir su anki nana katalog sitesindeki fiyat asiri ucuz. 1750 tl almak isten varsa bence heken siparisi verin.

Nasilsa urunu yurt disindan cikti

Gt version 3 pedalli olandi getirttigim
bugrasy
Ad: Selim Buğra Yılmaz

Mesaj gönderen bugrasy »

Nanokatalogdan almayı düşünüyorum t300rs gt edition pedalları nasıl sence kullandıktan sonra bilgi verirmisin
erhanacikgoz1

Pedallar fena degil herhangibir ayarlama yok fren ser gaz yumusak debriyaj cok az daha yumususak

Direksiyon parmagani kiracak sekilde sert belim elim kolum heryerim agriyor.

Yavaslattim ama gercekten guclu.

Alismak baya zaman alicak onu anladim.

Frenfeki sertlik belirli bir noktada baslamiyor direk sert olarak basliyor.

Alti plastik pedallar metal guzel yani idare eder bence ortadaki frenin kare olmasi alisik olmadigimdan frene basarken biraz garipsiyorum okadar
muti11
Ad: Oguz
Has thanked: 9 time

Mesaj gönderen muti11 »

Arkadaşlar merhaba;

T3PA ile T3PA pro arasında malzeme kalitesi ve f1-Gt seçenekleri dışında hissiyat ya da performans olarak ne derece fark var?

Tşk.
Kullanıcı avatarı
Erdem Akyol
Ad: Erdem Akyol
Has thanked: 13 time
Been thanked: 12 time
İletişim:

Mesaj gönderen Erdem Akyol »

Bende t300 Gt Edition Var yaklaşık 10 ay önce almıştım Direksiyon performansı yeterince iyi Ortombo liglerinde yariştim için ordaki kendi mekanlarına gidip denemedim direksiyonu kalmadı t-gt ts-pc t300 fanatec inan aralarında hiç bir fark yok hepsi çok güçlü motorlara sahipler... aradaki tek fark motor gücü bunda ztn sen %100 kullanamiyorsun kol dayanamaz yani t300 standart FFB si bile %60 larda kullanılıyor gerisini sen düşün Bütcene göre istedigini seçebilirsin hiç bir sorun yaşamassın pedallar gelirsek yeterli seviyede oldugunu düşünüyorum fren pedalı başta sert ama kullandıktan sonra gazdan bile yumusak oluyor şuan bende öyle :)
fatihgz34
Ad: Fatih

Mesaj gönderen fatihgz34 »

Merhaba ,

Thrustmasterın şu anki resmi Distribitörü Gelbura dır. Haziranın 15 nde Türkiyeye yüklü miktarda thrustmaster ekipman getireceklerini biliyorum istersen takip et ordan ulaşabilirsin ürünlere kendilerinin yeri istanbul ataşehirde .

“Sim Racing Donanımları” sayfasına dön