RaceRoom Setup DatabaseRaceRoom setup ?

RaceRoom Setup paylaşım alanı.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
ozgurx
Ad: ozgur
Has thanked: 9 time
Been thanked: 30 time

RaceRoom setup ?

Mesaj gönderen ozgurx »

merhabalar bu oyunun bir kısıtlaması mı yoksa extradan birsey yapmak gerekiyormu ayarlara mudahele etmek için ?

AUDI R8 LMS ULTRA

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: RaceRoom setup ?

Mesaj gönderen Boundless »

açık olması lazım oraların singel mod açtıysan belki setupu kapatmışsındır yada girdiğin serverda kapalıdır bizimkinde açık ama
Kullanıcı avatarı
ozgurx

Mesaj gönderen ozgurx »

hersey acık gözukuyor setup nerden kapanıp acıldıgını yazabilirmisin oyunun neresinde ?
Resim
Kullanıcı avatarı
ozgurx

Mesaj gönderen ozgurx »

herseyi denedim ama olmadı eksik birsey var sanırım serverada girdim aynı :?

https://youtu.be/2yKh_63rePw
Resim
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

bir şey açmana gerek yok gt3 sınıfı setupları raceroomda bu şekilde
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
İletişim:

:) o kısımları komple kapalı sandım ben Efe yazınca farkettim wing ve preload haricindekiler zaten yok :)
Kullanıcı avatarı
Bayraktar1905
Ad: Enes
Been thanked: 3 time
İletişim:

Mesaj gönderen Bayraktar1905 »

Merhaba arkadaşlar setuplar ve sim yarışları ile alakalı tecrübeli kişilere bir sorum olacak.Setup yaparken bir pist ve araç katagorisi için genelin kabul ettiği bir setup yani doğru setup yerine sürüşüme daha uygun setup'ı tercih etmem çok dezavantaj getirir mi?Örnekle açıklamam gerekirse sorumu daha iyi anlamanız için mesela bir pist için genelde herkesin kabul ettiği bir setup var ve bu setup benim sürüşümde çokta rahat hissettirmiyor.Düzlük çok olan bir pisttir ve az yere basma gücü gerekiyordur ama yavaş viraj çıkışlarında bu setupla ben sürekli kontra vermek durumunda kalıyorsam ve bu yarış boyunca heran spin atacakmış hissiyle yarışmama sebep olup gerçek performansımı ortaya çıkarmama engel oluyorsa yinede herkesin doğru dediği setup üzerinde oynama yapmamalımıyım?Yoksa sürüşümü biraz olsun rahatlatacak ve zirve mücadelesi veremesem bile genel mücadelenin içinde olmak adına kendi sürüşüme uygun hale getirmem avantajıma olur mu?Siz nasıl bir yol izliyorsunuz bunla alakalı?Yani gördüğünüz hızlı bir tur atılabilen birinin setup ayarını alıp sürüşünüzü zorda olsa o setup'a uyumlu hale getirmeyemi çabalıyorsunuz yoksa sürüşünüzden ödün vermeyip daha rahat hissettiğiniz şekilde değişimler yapmayamı çalışıyorsunuz?Bu soruma sim yarışları ve setupları hakkında tecrübeli arkadaşlardanda cevaplar bekliyorum.Teşekkür ederim şimdiden tüm cevaplar için...
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
İletişim:

Bayraktar1905 yazdı:Merhaba arkadaşlar setuplar ve sim yarışları ile alakalı tecrübeli kişilere bir sorum olacak.Setup yaparken bir pist ve araç katagorisi için genelin kabul ettiği bir setup yani doğru setup yerine sürüşüme daha uygun setup'ı tercih etmem çok dezavantaj getirir mi?Örnekle açıklamam gerekirse sorumu daha iyi anlamanız için mesela bir pist için genelde herkesin kabul ettiği bir setup var ve bu setup benim sürüşümde çokta rahat hissettirmiyor.Düzlük çok olan bir pisttir ve az yere basma gücü gerekiyordur ama yavaş viraj çıkışlarında bu setupla ben sürekli kontra vermek durumunda kalıyorsam ve bu yarış boyunca heran spin atacakmış hissiyle yarışmama sebep olup gerçek performansımı ortaya çıkarmama engel oluyorsa yinede herkesin doğru dediği setup üzerinde oynama yapmamalımıyım?Yoksa sürüşümü biraz olsun rahatlatacak ve zirve mücadelesi veremesem bile genel mücadelenin içinde olmak adına kendi sürüşüme uygun hale getirmem avantajıma olur mu?Siz nasıl bir yol izliyorsunuz bunla alakalı?Yani gördüğünüz hızlı bir tur atılabilen birinin setup ayarını alıp sürüşünüzü zorda olsa o setup'a uyumlu hale getirmeyemi çabalıyorsunuz yoksa sürüşünüzden ödün vermeyip daha rahat hissettiğiniz şekilde değişimler yapmayamı çalışıyorsunuz?Bu soruma sim yarışları ve setupları hakkında tecrübeli arkadaşlardanda cevaplar bekliyorum.Teşekkür ederim şimdiden tüm cevaplar için...

Bağzı püf noktalar haricinde doğru setup diye birşey yoktur. Sizin sürüş sitilinize hangisi uygunsa onu kullanmak daha hızlanmanızı sağlıyorsa tabiki daha iyidir. Yani dediğin gibi kimi virajları arkayı hafif kaydırarak, tehlikeli ama hızlı bir setupı seçerken bir başkası arabayı asfalta zamk gibi yapışıp hiç oynamamasını seçebilir. Herkesin stiline uyan setup Farklıdır. Tabiki stilinize uymuyor ama daha hızlıysanız hızlı olduğunuz setupı seçmek lazım :)

“RaceRoom Setup Database” sayfasına dön