Project Cars Teknik KonularProject CARS 2 setup save hakkında

Project Cars Teknik Konuları

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Project CARS 2 setup save hakkında

Mesaj gönderen Zin »

Biliyorsunuz 3.patch çıkana kadar setupları save ederken bir bug vardı. Ve farklı farklı dosya isimleri kullanarak doğru setup ı save etmek için farklı yöntemler deniyorduk. Bazen oluyordu, bazen olmuyordu.
Patch 3.0 çıktıktan sonra bu hatanın düzeldiğini söylediler. Patch den sonra , yine bazı zamanlarda setup save lerinin doğru olmadığını farkettim. Biraz araştırdım konuyu ve;

Şu an bu setup save etme işlemlerinin doğru yapılması için yapmanız gerekenleri aşağıda yazıyorum

C:\Users\YOUR NAME\Documents\Project CARS 2\savegame\YOUR ID\project cars 2\tuningsetups klasöründeki tüm dosyaları silmek. Eski yaptığınız tüm setup lara elveda deyip. Bundan sonra, setup savelerinizin doğru çalıştığını göreceksiniz. Bu arada eski yaptığınız setup ları yeniden yüklerseniz eskisi gibi çalışmıyor. Çünkü versiyonları farklı.. Yani gönül rahatlığıyla silin. Onlar artık birer çöp.

Yalnız bir şart var. Aracınıza ilk setupı yaptıktan sonra bunu farklı isimde kaydetmeniz gerekmekte. Normalde default setup üstüne yazmaya çalışırsanız yine olmuyor.

Yani izlenecek adım şu:
1. C:\Users\YOUR NAME\Documents\Project CARS 2\savegame\YOUR ID\project cars 2\tuningsetups klasöründeki tüm dosyaları silin (Bu işlem sadece bir defaya mahsus)
2.Setup yaptınız >>
3. direk save etmeyeceksiniz >> save as a new slot diyerek bunun üzerinden gideceksiniz.. Bu şekilde yeni bir slota yazdıktan sonra bir sorun oluşmuyor. bundan sonra gönül rahatlığıyla SAVE OVER EXISTING SETUP diyebilirsiniz..

Kolay gelsin
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT

“Project Cars Teknik Konular” sayfasına dön