Sohbet & Geyiksim-racing ve simulasyonlarla ilgili sorularım

Forum kuralları dahilinde serbest sohbet alanı

Moderatör: Moderatörler

bart1969

sim-racing ve simulasyonlarla ilgili sorularım

Mesaj gönderen bart1969 »

googlede sorularıma tam cevap bulamadım.
1.şu sayacaklarımdan başka (popüler olmasa da) saf simulasyon veya simulasyona yakın racing var mı?
(spintries veya ciy car drving gibi yarış dışı simleri sormuyorum)
(forza serisini ve nfs gibi oyunları sim saymıyoruz.)
AC, ACC, iRACİNG, rFACTOR 1 VE 2 , AUTOMOBİLİSTA ,RACEROOM, Live for Speed
(F1 SERİSİ ve Project Cars bana sim-cade gibi geliyor)
2. iRacing ve rFactor 2 de anladığım kadarıyla kariyer ve/veya şampiyona menusu yok. ama onlara mod ile veya oyunda kendimiz yarış listesi düzenleyerek bunları dolaylı olarak oynayabiliyoruz. bu sizce ne kadar doğru?
3.uzun süreli ve online oynamayı lüksüm olmadığı için "iracing" satınalmadım. bu oyunun bir demosu veya ücretsiz sürümü var mı?
(korsan sormuyorum)
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: sim-racing ve simulasyonlarla ilgili sorularım

Mesaj gönderen Boundless »

bart1969 yazdı:googlede sorularıma tam cevap bulamadım.
1.şu sayacaklarımdan başka (popüler olmasa da) saf simulasyon veya simulasyona yakın racing var mı?
2. iRacing ve rFactor 2 de anladığım kadarıyla kariyer ve/veya şampiyona menusu yok. ama onlara mod ile veya oyunda kendimiz yarış listesi düzenleyerek bunları dolaylı olarak oynayabiliyoruz. bu sizce ne kadar doğru?
3.uzun süreli ve online oynamayı lüksüm olmadığı için "iracing" satınalmadım. bu oyunun bir demosu veya ücretsiz sürümü var mı?
(korsan sormuyorum)

Merhaba

1) saydıkların haricinde eski birkaç oyun ( race07-gt-gibi) var ama şuan in tatmin eden ve kullanılan saydıkların var. Bunun haricinde kart kraft ve karting pro gibi go kart simleri mevcut.
2) tabiki hem yarış çizgisine alışmak ve alıştırma için gayet uygun. Haricinde bir uygulama duymadım. İracinge zaten hiçbir müdahale mümkün değil.
3) Arada sırada deneme serveri açılıyor ama üye olanlar araçları denemesi için mi yoksa herkes girebiliyormu tam detayını bilmiyorum iracing bölümüne yazarsan yada discordda iracing kısmına sorarsan setaylı cevap alırsın
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Re: sim-racing ve simulasyonlarla ilgili sorularım

Mesaj gönderen sensei »

Boundless yazdı:
bart1969 yazdı:googlede sorularıma tam cevap bulamadım.
(korsan sormuyorum)

Merhaba

1) saydıkların haricinde eski birkaç oyun ( race07-gt-gibi) var ama şuan in tatmin eden ve kullanılan saydıkların var. Bunun haricinde kart kraft ve karting pro gibi go kart simleri mevcut.
2) tabiki hem yarış çizgisine alışmak ve alıştırma için gayet uygun. Haricinde bir uygulama duymadım. İracinge zaten hiçbir müdahale mümkün değil.
3) Arada sırada deneme serveri açılıyor ama üye olanlar araçları denemesi için mi yoksa herkes girebiliyormu tam detayını bilmiyorum iracing bölümüne yazarsan yada discordda iracing kısmına sorarsan setaylı cevap alırsın

Eğer ralli severseniz;
1 Hard core olarak 2004 yapımı Richard Burns Rally tavsiye edebilirim.Halen güncel araçlar ve pek çok etapla modlanmış hali ile bazı siteler tarafından turnuvaları düzenlenmeye devam edilmektedir. Güncel olarak ta oldukça keyifli olan Dirt Rally 2.0 tavsiye edebilrim.
2BU iki simde kendi içlerinde kariyer modu yok.Ancak Yapay zeka ile seçtğiniz pistte yarış yapma imkanı mevcut.
3 Şu an 1 Aylık abone 25 tl seçeneği ile iracing deneyimleme şansınız olabilir.Bu arada da test serverı açılırsa aboneliğinizin bulunmadığıı araçları ve pistleride sürme şansı bulabilirsiniz.
Resim

“Sohbet & Geyik” sayfasına dön