Sohbet & GeyikSohbet Başlığı

Forum kuralları dahilinde serbest sohbet alanı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Emin Babaoglu
Moderatör
Ad: Rustoocas
Has thanked: 195 time
Been thanked: 295 time
İletişim:

Re: Sohbet Başlığı

Mesaj gönderen Emin Babaoglu »

@sensei Ertekin doğum gününü kutlar, yeni yaşını mutlu, başarılı, sağlıklı ve hayırlı geçirmeni dilerim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Teşekkürler Emin, hep birlikte :)
Resim
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Doğum günün kutlu olsun @sensei abi.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

MUE yazdı:Doğum günün kutlu olsun @sensei abi.

Eyvallah kardeşim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
bulut59
Has thanked: 7 time

Mesaj gönderen bulut59 »

arkadaşlar merhaba. tanıtma bölümünde kendimi tanıttım. buraya da yazayım. ben tekirdağ dan bulut 34 yaşındayım. bütçem 550-600 civarı bir direksiyon seti arıyorum. sizlerden tavsiye ve yardım bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Mesaj gönderen Vince »

Hoşgeldin Bulut hocam.

Bu bütçe aralığı için yapabileceğim tavsiye, gerekirse azıcık daha çıkıp temiz bir 2. el Logitech G27 bakmandır. Eğer öyle bir imkanın yoksa da, uygun fiyatlı seçenekler arasında temiz bir 2. el Logitech Driving Force GT (DFGT) satın alabileceğin en iyi fiyat/performans oranına sahip direksiyon olacaktır. 300 TL'den başlayan fiyatlara bulmak mümkün oluyor onu da.
Kullanıcı avatarı
bulut59

Mesaj gönderen bulut59 »

Vince yazdı:Hoşgeldin Bulut hocam.

Bu bütçe aralığı için yapabileceğim tavsiye, gerekirse azıcık daha çıkıp temiz bir 2. el Logitech G27 bakmandır. Eğer öyle bir imkanın yoksa da, uygun fiyatlı seçenekler arasında temiz bir 2. el Logitech Driving Force GT (DFGT) satın alabileceğin en iyi fiyat/performans oranına sahip direksiyon olacaktır. 300 TL'den başlayan fiyatlara bulmak mümkün oluyor onu da.

sağol hoşbuldum. evet genelde yollar dfgt ye çıkıyor. ikinci el satın alırken dikkat etmem gereken özellikle bakmam gereken bir durum var mıdır?
Kullanıcı avatarı
tacsizkral
Ad: Eser Sürücü
Has thanked: 49 time
Been thanked: 29 time

Mesaj gönderen tacsizkral »

Kullanıcı avatarı
bulut59

Mesaj gönderen bulut59 »

dün itibariyle ikini el bir dfgt sahibi oldum. tabi hemen detaylı temizlik ve koruma işlemlerinden sonra bağladım pc ye. ufak tefek ayarlardan sonra açtım assetto dan nordschleife tourist i ama tur zamanım logitech f710 la yaptığım sürelere göre yaklaşık 35-40 saniye arttı :) direksiyon tepkileri benim için bambaşka bir deneyim olduğu için normal karşıladım zira zamanla düzelecektir. şimdi sizlerle beraber ufaktan piste çıkmak istiyorum. bunun için hangi yolları izlemem gerek? benim gibi henüz amatör sayılan yarışçıların yer aldığı turnuvalara nasıl katilabilirim? ilk etapta amaç tabi ki de ortama alışmak ve yarışı bitirebilmek :) örneğin newbie cup 5. sezona ortasından dahil olabilir miyim yoksa sezonun bitmesini mi beklemem lazım?
Kullanıcı avatarı
KobraAbiniz
Ad: Erdem Aras
Has thanked: 178 time
Been thanked: 116 time

Mesaj gönderen KobraAbiniz »

Hoşgeldin bulut59, ismini yazarsan daha iyi tanışabiliriz:)

Set değişikliği ilk etapta insanı çok yavaşlatıyor. Tekrardan alışmak zaman alıyor. Ben de sırf bu yüzden Newbie 3'ten sonra 5'e de katıldım. 5. sezon'a katılım şaşırtıcı derecede yüksek. Yine de tüm pilotlar katılmıyor ve boş yerler oluyor. Yedeklerden sıra gelirse belki katılabilirsin. Onun dışında 6. sezon kayıtlarını takip etmeni ve serbest etkinliklere katılmanı öneririm. Mücadele çok çetin geçiyor, ön sıradaki arkadaşlar gerçekten çok iyi. Doğru dürüst pratik yapmazsan geriye düşüyorsun benim gibi:) Ancak arka sıralarda da güzel mücadeleler oluyor. Tekrardan hoşgeldin pistte görüşmek üzere.
Resim

“Sohbet & Geyik” sayfasına dön