Sohbet & GeyikProject CARS 2 değer mi?

Forum kuralları dahilinde serbest sohbet alanı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Kesimli
Ad: Tarık
Has thanked: 11 time
Been thanked: 5 time
İletişim:

Project CARS 2 değer mi?

Mesaj gönderen Kesimli »

Project CARS 2 8 Haziran'a kadar steam'de ciddi bir indirme girmiş... Oyun %60 indirimle 80 TL
Deluxe edition ise %40 ile 179 TL

Asetto oynayan birisi olarak Project CARS 2 almaya değer mi? Ayrıca Deluxe editionun avantajları neler, 179 TL ödemeye değer mi?
Misal deluxe alınca çıkmış ve çıkacak tüm DLC leri bedava falan mı oluyor?
Kullanıcı avatarı
SeRKaN
Ad: Serkan UR
Has thanked: 19 time
Been thanked: 12 time

Re: Project CARS 2 değer mi?

Mesaj gönderen SeRKaN »

Merhaba;

Ben de zamanında indirime girdiğinde almıştım genel olarak grafikler tepkiler keyifli ancak AC ye alışmış birisi olarak el pek gitmiyordu,
Ancak son zamanlarda nurburgingde güzel vakit geçirmeye başladım.Süreler online tutuluyor Time trial de yaptığın süre offical olarak sitede gözüküyor.Araçların özellikle megane tropy nin kullanımı hissi çok keyifli.Hatta bir çok araçta nurburging de rekor Adminimiz Mehmet Erdem de araca göre sürelere bakıldığında görülüyor.:)

Yani Multiplayer oynamadığınızda da sürenizin bir kıymeti olsun diyorsanız kullanım hissi ve grafiği yeterli almanızı tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Kesimli
Ad: Tarık
Has thanked: 11 time
Been thanked: 5 time
İletişim:

Mesaj gönderen Kesimli »

SeRKaN yazdı:Merhaba;

Ben de zamanında indirime girdiğinde almıştım genel olarak grafikler tepkiler keyifli ancak AC ye alışmış birisi olarak el pek gitmiyordu,
Ancak son zamanlarda nurburgingde güzel vakit geçirmeye başladım.Süreler online tutuluyor Time trial de yaptığın süre offical olarak sitede gözüküyor.Araçların özellikle megane tropy nin kullanımı hissi çok keyifli.Hatta bir çok araçta nurburging de rekor Adminimiz Mehmet Erdem de araca göre sürelere bakıldığında görülüyor.:)

Yani Multiplayer oynamadığınızda da sürenizin bir kıymeti olsun diyorsanız kullanım hissi ve grafiği yeterli almanızı tavsiye ederim.

Peki hangi paketi almak mantıklı? Arada ciddi fiyat farkı var çünkü, ilerleyen zamanlarda DLC paketleri gelmesi muhtemel, deluxe paket hepsini dahil ediyor mu?
Kullanıcı avatarı
SeRKaN
Ad: Serkan UR
Has thanked: 19 time
Been thanked: 12 time

Mesaj gönderen SeRKaN »

Yanlış yönlendirmek istemem ama ben baktığımda DLC olarak Japanese Pack gözüküyor sadece onuda FK2 type r için yeni aldım.Onun dışında bir DLC em yok.
Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

Kesimli yazdı:
SeRKaN yazdı:Merhaba;

Peki hangi paketi almak mantıklı? Arada ciddi fiyat farkı var çünkü, ilerleyen zamanlarda DLC paketleri gelmesi muhtemel, deluxe paket hepsini dahil ediyor mu?

Deluxe Edition ; Japanese Cars Bonus Pack dışında şu ana kadar çıkan ve ileride çıkacak tüm DLC'leri kapsıyor.

Resim

“Sohbet & Geyik” sayfasına dön