RaceRoom GenelCrew Chief V4

RaceRoom Racing Experience genel forum alanı.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
NedimGBT
Ad: Nedim GBT
Has thanked: 135 time
Been thanked: 67 time

Crew Chief V4

Mesaj gönderen NedimGBT »

Merhabalar ,
Dünkü Test yarışında da kısaca bahsettiğim ücretsiz Crew Chief uygulamasını biraz açmak istedim.
Adından da anlaşıldığı gibi Crew Chief + Spotter yarış esnasında pilota gerekli birçok bilgiyi telsiz yolu ile iletmekte.
Bu bilgileri isterseniz uygulamanın içinden istediklerini seçerek yada default hali ile kullanabilirsiniz.
Ben default halini 2 haftadır kullanmaktayım. Gayet memnunum.
Verdiği bilgilerden kısa örnekler; Attığınız tur zamanı, Sektörlerdeki zamanlarınız. Yarış esnasında liderin veya öndeki - arkanızdaki aracın en hızlı turu ve o turda attığı zamanı. ön ve arkanızdaki araçlarla aranızdaki mesafe.
Dilerseniz Siz de Chief e soru sorabilirsiniz. Bunu için sesli komut verebilmek için birkaç dosya yükleyip direksiyonunuza bir tuş atamanız gerekiyor.
Bundan sonra Lastik ısısı, fren ısısı, kalan yakıt vs ... gibi sorular da sorabilirsiniz.
Uygulamayı yazan mr_belowski haftalık hatta bazen günlük güncellemeler ile uygulamayı geliştirmekte.
Uygulama an itibarı ile Raceroom ve Project cars ile çalışmakta.
mr_belowski Kunos'un kendisine gerekli kolaylığı sağlamadığı için Assetto Corsa ile artık uğraşmadığını belirtiyor.

Sector 3 ün Forumundaki Crew Chief Linki:
https://forum.sector3studios.com/index. ... hiny.2516/

Forumda hem youtube linkini hem de indirme linkini alabilirsiniz.

İyi yarışlar .....
En son Emin Babaoglu tarafından 27 May 2016, 17:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Düzenleme
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Re: Crew Chief V4

Mesaj gönderen Taner »

RR konusuna daha yeni hakim oluyoruz. Eğer başka uygulamalar var ise paylaşımı iyi olur. Bu arada Motec datalarını RR'dan alabileceğimiz bir yazılım mevcut mu ?
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

oo çok güzel duruyor baya bir uğraşılmış gibi
Kullanıcı avatarı
NedimGBT

Taner yazdı:RR konusuna daha yeni hakim oluyoruz. Eğer başka uygulamalar var ise paylaşımı iyi olur. Bu arada Motec datalarını RR'dan alabileceğimiz bir yazılım mevcut mu ?

Mevcuttur.
Umarım işinize yarar.
topic193.html
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

Teşekkürler. Benim istediğim dashboard değil. Pistten gelen dataların ( lastik basınç, sıcaklık, süspansiyon hareketleri, yükseklik, vsç, vs. ) işlendiği Motec programından bahsediyorum. Yani telemetry için olan program.
Kullanıcı avatarı
NedimGBT

Taner yazdı:Teşekkürler. Benim istediğim dashboard değil. Pistten gelen dataların ( lastik basınç, sıcaklık, süspansiyon hareketleri, yükseklik, vsç, vs. ) işlendiği Motec programından bahsediyorum. Yani telemetry için olan program.

raceroom-genel/r3e-web-dashboard-t197.html

Bu program ile canlı görüntülenme yada telemetry i kaydedip Atlas ile incelemek mümkün !!

“RaceRoom Genel” sayfasına dön