Duyurular ve Site HaberleriYeni Lig Deneyimleri Anketi

Sim Racers Türkiye hakkındaki bilgileri bu bölümden takip edebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Bir Sonraki Lig Sence Ne Olsun?

Anket 07 Eki 2017, 13:05 tarihinde bitecek

DTM (RaceRoom)
9
18%
DTM92 Sezon 2 (RaceRoom)
2
4%
Audi TT Cup (Assetto Corsa)
3
6%
Honda Civic Tek Marka Kupası (Assetto Corsa)
5
10%
GT2 (Assetto Corsa)
15
29%
Audi TT Cup (RaceRoom)
2
4%
GT3 Sezon 2 (Assetto Corsa)
14
27%
GT3 Sezon 2 (RaceRoom)
1
2%

Toplam oy: 51
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Re: Yeni Lig Deneyimleri Anketi

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Katılmıyorum, o aracı sürersek diğer tüm araçlar yavan gelir, ligin son turnuvası olur Assetto Corsa'da :D
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Oylama Cuma akşamı son bulacak arkadaşlar bilginize.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Painkiller.
Ad: Arda
Has thanked: 64 time
Been thanked: 49 time

Mesaj gönderen Painkiller. »

GT2-GT3-GTE vs her serinin bariz üstün olan bir aracı mutlaka var. GT3 için konuşursak ;

Ac icin konusursak gt3 mercedes aracını alıp sürünmem açıkcası. Ne kadar %100 ümü versem bile ferrari kullanan bana yakın pilotaja sahip pilot kasmaya gerek duymadan beni geçecektir.

Dtm urd moduydu sanırsam. Onda lig yapmıştık orda da bmw aracının bir üstünlüğü vardı. Ben mercedes kullanırken kendimi kasarak attıgım turu bmw de 3 4 tur sonra rahatlıkla geçebiliyordum çok doğru ayarlara sahip olmama rağmen.

Dtm raceroom ligi: Raceroom da piste göre farklılık daha fazla hissediliyor. AC da gt3 ferrari ile mclarenin rekabetçi olduğu pistlerde bile ferrari üstün olabiliyordu. Raceroom da pek mümkün olmuyor.

Burda ise en iyi araç bmw idi. Mercedes virajlarda iyi olmasına rağmen motor gücü yoktu. Audi ise düzlüklerde çok güçlüydü.

İracing de bu iş çok daha komik. Ranked diye bir kavram var oyunu oynayanların çok büyük kısmı bu yüzden oynuyor. Ama bir bakıyorsunuz araçların güçleri farklı. Ben gerçek hayatta yarışmıyorum. Araçlar güçleri aynı olmalı ki ranked kavramının bir önemi olsun. Adam mercedes ile oynamak istemiyor ama audi alırsa yavaş kalıp hak ettiğinden daha düşük bir rating de olacak. Buda herhangi bir seride birden fazla araç varsa ister istemez tek marka kupasına dönüyor bir yerden sonra.

Toparlarsam herhangi bir seride lig yapsak bir araçta mutlaka yığılma oluyor. Kimseye de bu aracı niye aldın diyemeyiz çünkü herkes kazanmak rekabetçi olmak ister. Ben de şahsen gidip ferrari güçlüyken mercedes,nissan almam.

Yeteneğin öne çıkacağı serileri istediğimden dolayı tek marka kupasını tercih ederim. En azından birden fazla lig yaptığımız düşünürsek aynı dönemlerde 1 tanesini tek marka kupasına ayırabiliriz.

“Duyurular ve Site Haberleri” sayfasına dön