Assetto Corsa GenelBeyaz Ekran Sorunu

Assetto Corsa genel konuşma alanı.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
ahmetibis
Ad: Ahmet İBİŞ
Has thanked: 5 time
Been thanked: 14 time

Beyaz Ekran Sorunu

Mesaj gönderen ahmetibis »

Selamlar cümleten. Uzun süredir yoktum vatani görevimi yerine getiriyordum. çok şükür terhis olduk. askerden önce kendi çapımda yarışlara katılmaya çalışıyordum. bol bol sonuncu olup bol bol tur bindiriliyordum :lol: şimdi tekrardan yarışmak istiyorum fakat ac de araç seçimini yapıp start dediğimde yükleme ekranı geliyor oyunu yüklüyor tam açacakken bilgisayardan çat sesi gelip kapanıyor ekran beyaz oluyor 3-4 sn. sonra o da kapanıyor. askerden önce oynuyordum ve bilgisayar kullanılmadı 6 ay boyunca. önerileriiz nelerdir.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Beyaz Ekran Sorunu

Mesaj gönderen Boundless »

Hoşgeldin Geçmiş olsun diyelim o zaman sana :)
Öncelikle bilgisayarın ve oyunun çözünürlükleri aynı olmalı. Ekran kartı sürücülerini güncelleştir ve oyuna tekrar girmeye çalış. Farklı araç ve pistleri deneyebilirsin. Son güncellemelerle birlikte mod araç ve pistlerden çalışmayanlar var belki onlardan birini alıp denemiş olabilirsin.
Kullanıcı avatarı
ahmetibis
Ad: Ahmet İBİŞ
Has thanked: 5 time
Been thanked: 14 time

Mesaj gönderen ahmetibis »

teşekkürler çözünürlüğü kurcaladım şimdilik o sorun düzeldi. bu seferde kendiliğinden kapanma oluyor :) ısınma yok macun yeni fan açık elle kontrol ettiğimde sıcaklık yok web te dolaşırken kapandı onuda çözersem yarışlara geri döneceğim :)
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

ahmetibis yazdı:teşekkürler çözünürlüğü kurcaladım şimdilik o sorun düzeldi. bu seferde kendiliğinden kapanma oluyor :) ısınma yok macun yeni fan açık elle kontrol ettiğimde sıcaklık yok web te dolaşırken kapandı onuda çözersem yarışlara geri döneceğim :)

biraz çalışsın pis benzin gelmiştir atar yakında :)

“Assetto Corsa Genel” sayfasına dön