Assetto Corsa GenelÖn cam skinleri.

Assetto Corsa genel konuşma alanı.

Moderatör: Moderatörler

peez
Ad: Barış Karasakız
Has thanked: 19 time
Been thanked: 20 time

Ön cam skinleri.

Mesaj gönderen peez »

Merhabalar,

Ac skinleri düzenlemeye yeni yeni başladım, boyamayı sticker eklemeyi vesaire hallettiysem de, şu ön cama banner koymam için gerekli olan dosyayı bir türlü bulamadım. Araç Audi LMS 2016. Yani yeni audi. Çok çıplak duruyor araç onsuz :D.
Barış Karasakız
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Re: Ön cam skinleri.

Mesaj gönderen sensei »

peez yazdı:Merhabalar,

Ac skinleri düzenlemeye yeni yeni başladım, boyamayı sticker eklemeyi vesaire hallettiysem de, şu ön cama banner koymam için gerekli olan dosyayı bir türlü bulamadım. Araç Audi LMS 2016. Yani yeni audi. Çok çıplak duruyor araç onsuz :D.

Skins klasörü içindeki resmi skin klasörlerinin birinin içinde bulunan EXT_glass.dds dosyasını kendi yaptığın klasöre kopyalarak üstündeki assetto corsa ibaresini düzenlersen istediğin olabilir.
Resim
peez
Ad: Barış Karasakız
Has thanked: 19 time
Been thanked: 20 time

Re: Ön cam skinleri.

Mesaj gönderen peez »

sensei yazdı:
peez yazdı:Merhabalar,

Skins klasörü içindeki resmi skin klasörlerinin birinin içinde bulunan EXT_glass.dds dosyasını kendi yaptığın klasöre kopyalarak üstündeki assetto corsa ibaresini düzenlersen istediğin olabilir.

Becerdim sonunda, çok teşekkürler hocam.
Barış Karasakız

“Assetto Corsa Genel” sayfasına dön