Assetto Corsa GenelAsetto corsa direksiyon takınca yanıt vermiyor hatası

Assetto Corsa genel konuşma alanı.

Moderatör: Moderatörler

sercansensoy
Ad: Sercan

Asetto corsa direksiyon takınca yanıt vermiyor hatası

Mesaj gönderen sercansensoy »

Herkese merhaba, Logitech G29, Shifter sahibiyim ve asetto corsa'yı steam üzerinden yeni satın aldım oyuna girdiğimde herhangi bir sorun yaşamıyorum ancak ayarlar bölümünden direksiyon ayarlarını yapmak istediğim zaman oyun donuyor görev yöneticisinden baktığım zaman (http://prntscr.com/o96ff4 ) görseldeki yanıt vermiyor sorunu yaşıyorum, ayarlar bölümünde bir süre bekledikten sonra yanıt vermiyor sorunu düzeliyor ancak 5-10 saniye sonra tekrar yanıt vermiyor hatasını verip oyun donuyor ve bu bir döngü haline geliyor bunun nedeni nedir veya çözümünü nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

sistem gereksinimlerimin yeterli olup olmadığını soran olacaktır illaki ben direk cevaplıyayım:

İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Ekran Kartı: Asus Nvidia GeForce GTX 970
RAM: GSKİLL 2X8 16gb RipjawsV DDR4 3200 Mhz
Kullanıcı avatarı
Ersin Pinar
Ad: Ersin Pinar
Has thanked: 27 time
Been thanked: 40 time

Re: Asetto corsa direksiyon takınca yanıt vermiyor hatası

Mesaj gönderen Ersin Pinar »

Merhaba Sercan Hos geldin

Ilk önce kendini bi Tanit nerden ariyorsun nerelisin falan fulan belkide Arkadaslar ozaman sana yardimci olabilirler ben Malesef öyle seylerden anlamiyorum ama dedigim gibi Mutlaka sana yardimci olanlar bulunur.

Saygilarla

Ersin Pinar
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Belgelerimdeki log dosyasını silerek tekrar deneyebilirsin. Yüklediğin bir modda buna sebep oluyor olabilir. Ersin arkadaşımızın dediği gibi kendini tanıtırsan seviniriz
sercansensoy
Ad: Sercan

Mesaj gönderen sercansensoy »

Boundless yazdı:Belgelerimdeki log dosyasını silerek tekrar deneyebilirsin. Yüklediğin bir modda buna sebep oluyor olabilir. Ersin arkadaşımızın dediği gibi kendini tanıtırsan seviniriz

Tabiki Adım Sercan 24 yaşındayım ve Antalya'da ikamet ediyorum. Oyuna herhangi bir mod yüklemedim zaten satın aldığım gibi yükleyip direkt olarak girdim oyuna ve bu sorun ile karşılaştım sorunumu hala çözemedim ancak belgelerimdeki log dosyasını silerek deneyeceğim şimdi.
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

sercansensoy yazdı:
Boundless yazdı:Belgelerimdeki log dosyasını silerek tekrar deneyebilirsin. Yüklediğin bir modda buna sebep oluyor olabilir. Ersin arkadaşımızın dediği gibi kendini tanıtırsan seviniriz

Tabiki Adım Sercan 24 yaşındayım ve Antalya'da ikamet ediyorum. Oyuna herhangi bir mod yüklemedim zaten satın aldığım gibi yükleyip direkt olarak girdim oyuna ve bu sorun ile karşılaştım sorunumu hala çözemedim ancak belgelerimdeki log dosyasını silerek deneyeceğim şimdi.

işletim sistemin ne 64 bit sistem kullanıyorsan ac yi 64 bit olarak çalıştırman gerekir.Attığın SS te 32 bit çalışıyor görünüyor.bu yüzden sorun yaşıyor olabilirsin.
Resim

“Assetto Corsa Genel” sayfasına dön