İstek, Şikayet ve TeşekkürAktif Sim Racers Türkiye Şampiyonaları

İsteklerinizi, Şikayetlerinizi ve Teşekkürlerinizi buradan iletebilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Aktif Sim Racers Türkiye Şampiyonaları

Mesaj gönderen Vince »

Malumunuz olduğu üzere, Sim Racers Türkiye forumu giriş sayfasının en üstünde "Aktif Sim Racers Türkiye Şampiyonaları" bölümü var.

Bu bölümde şu an devam etmekte olan ve 2. yarışını gerçekleştirdiğimiz SimRacersTR Project Cars 1. Sezon neden yer almıyor acaba? Anılan etkinlik SRTR bünyesinde görülmüyor mu?
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Re: Aktif Sim Racers Türkiye Şampiyonaları

Mesaj gönderen blade036 »

Bu konuda yönetimden düzenleme bekliyoruz. Birde yayın konusunda da sorularımız olmuştu o konuda da 1 ayı geçti halen yol alamadık..
Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Mesaj gönderen COJ »

Şuan Project Cars ailesi çok sağlam bir dostluğa imza atmakta ve tüm yarışçılar birbirleri ile sürekli iletişim halindeler. Bu güzel ortamı daha fazla insanla paylaşmak adına;

Etkinliklerimizi Anasayfada, Sosyal paylaşım sitelerindeki SRTR sayfalarında görmek isteriz. Sonuçta daha çok insana ulaşırsak sadece P.cars ailesi değil SRTR ailesi genişleyecek.

SRTR tüm faal simulasyon gruplarına aynı desteği sunmalı diye düşünüyorum. Bu konuda P.cars ekibi olarak elimizden geleni yapmaya hazırız.
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Has thanked: 158 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

Aynen yönetimde ki arkadaşlardan ricamız pcars sezonlarını da aktif şampiyonalara ekleyelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ResimResim
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

Şampiyona organizasyonu olarak SRTR yönetiminin geliştirdiği kalite seviyesini benimseyerek ve her geçen gün içerik, etkinlik, ts buluşmaları ve fikirlerimiz ile yurtdışında yapılan kaliteli organizasyonlardaki yapıyı harmanlayarak çok başarılı bir şampiyona geçirdiğimizi düşünüyorum. Dolayısıyla kalitesi bu kadar yüksek bir organizasyonun SRTR bünyesinde herkesin görebileceği mecralarda olması her açıdan herkese büyük katkı sağlayacaktır.

Bunların dışında SRTR organizasyonlarında genelde kopuk olan ya da birbirlerini tanıyan insanlardan dolayı gruplaşılan bir iletişim şekli oluyor ya da olmuyor. Biz bu organizasyonda sadece yarışmıyor aynı zamanda birbirimizi tanıyarak yarışlardan aldığımız keyif seviyemizi de çok ileri bir noktaya taşıyoruz. Burada bulunacak herkesinde aynı keyfi alabileceğini biliyorum ve bunu Project Cars sayfalarına daha çok ulaşmalarını sağlayacak imkanlarla anlayabilecek seviyeye gelmelerini çok isterim.

Özet olarak ana sayfada bulunan şampiyonalar listesine içerisinde bulunduğum pCars sezon 1 şampiyonasını eklemenizi dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Başta söylemek isterim ki biz birlikte bir aileyiz ayrı gayrımız yok o sim bu sim diye ayırmıyoruz.

Üst kısmın güncellemesi unutulmuş hemen halledicez o konuyu. Yayın için de mehmet ile broadcast araştırıyoruz fakat henüz bulamadık. 1 adet program var fakat onunda linki mevcut değil. Düzgün bir altyapısı olmadan yayın işine kalkışmak çok doğru değil benim görüşüm.
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

antking yazdı:Başta söylemek isterim ki biz birlikte bir aileyiz ayrı gayrımız yok o sim bu sim diye ayırmıyoruz.

Üst kısmın güncellemesi unutulmuş hemen halledicez o konuyu. Yayın için de mehmet ile broadcast araştırıyoruz fakat henüz bulamadık. 1 adet program var fakat onunda linki mevcut değil. Düzgün bir altyapısı olmadan yayın işine kalkışmak çok doğru değil benim görüşüm.

Ayrı gayrı dedirtecek bir algı oluşturduğumuzu düşünmemiştim, ben şahsen bunu ima etmek istemedim hiç :/ zaman sıkıntınız oluyor biliyorum ama tek istediğimiz biraz daha fazla ilgi, gerçekten çok seviyeli bir büyümeye sahibiz.

Yayın konusuna katılıyorum, düzgün olmayan bir yayın süreci izleyenleri soğutabilir. Bu konuda üzerimize düşen bir görev varsa lütfen hiç çekinmeden belirtin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

oXideX yazdı:
antking yazdı:Başta söylemek isterim ki biz birlikte bir aileyiz ayrı gayrımız yok o sim bu sim diye ayırmıyoruz.

Ayrı gayrı dedirtecek bir algı oluşturduğumuzu düşünmemiştim, ben şahsen bunu ima etmek istemedim hiç :/ zaman sıkıntınız oluyor biliyorum ama tek istediğimiz biraz daha fazla ilgi, gerçekten çok seviyeli bir büyümeye sahibiz.

Yayın konusuna katılıyorum, düzgün olmayan bir yayın süreci izleyenleri soğutabilir. Bu konuda üzerimize düşen bir görev varsa lütfen hiç çekinmeden belirtin.

yaklaşık 2 hafta önce (sezon 1 seçmelerinin yapıldığı gün) bir yayın denemesi yapmıştım. upload speed i ayarlamadığım için görüntüde donmalar olmuş. Optimal bir hız bulunup daha sağlıklı yapılır.
Yayının ise AC den farkı yok. Yayın yapacak kişi, yarış başlayınca Aracını pite çekip, diğer araçlar üzerinden yayın yapabilir. Sadece biraz çalışmak lazım üzerinde..
Yayın için ayrıca bir program kurmaya gerek yok. Yarış sıralamaları lap süreleri vs için hazır widgetler var, OBS'ye onları kuruyorsunuz halloluyor.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
EV0T3CH
Ad: Ali
Has thanked: 102 time
Been thanked: 42 time
İletişim:

Mesaj gönderen EV0T3CH »

Gerçekden güzel bir birliktelik yakaladık Project Cars konusunda bunun daim olması için biraz daha ilgi şart sitemizden. yayın konusuna gelince internet hızım yayıncılığa yeterlimidir bilmem şuanda 35mbitlik paket kullanıyorum. Olmadı önümüzdeki sezon yayıncı olarak bile devam edebilirim bu konu ile ilgili Hakan abi ile bi istişare yabilabilir. Yani gereği/ üstüme düşen ne ise yapmaya çalışırım :)
Resim
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Sizin forumu da toparladık biraz.

Widget linkini atabilirmisiniz ? Yayın kalitesinden sıkıntımız yok tek dert güzel bir arayüz izleyicinin ve bizim rahatlıkla yarışı takip edebilmesi için.

“İstek, Şikayet ve Teşekkür” sayfasına dön