İstek, Şikayet ve TeşekkürAktif Sim Racers Türkiye Şampiyonaları

İsteklerinizi, Şikayetlerinizi ve Teşekkürlerinizi buradan iletebilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Aktif Sim Racers Türkiye Şampiyonaları

Mesaj gönderen Boundless »

Efe arkadaşımız cvp vermiş zaten ama sanki sizi önemsemiyoruz veya desteklemiyormuşuz gibi söylemişsiniz arkadaşlar.
Mümkün olduğunca takip ediyoruz organizasyonları izliyoruz merak etmeyin. Eğer eksik birşey veya istediğiniz birşey olursa adminlere yazın lütfen gözümüzden kaçabiliyor veya unutabiliyoruz. Canlı yayın anlatımlı olması biraz zor kendi yayınlarımızı bile otomatik olarak yapıyoruz. Pcars içinde ac de ve RR da kullandığımız tarzda bir program arıyoruz otomatik geçiş yapıp yayın yapabilecek. Sizde araştırırsanız belki birşeyler çıkabilir. Çok güzel ilerliyor orası emeklerinizden dolayı teşekkür ederiz.
Kullanıcı avatarı
FatihEVREN
Ad: Fatih EVREN
Has thanked: 47 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen FatihEVREN »

Ben de teşekkür ediyorum. Hakikaten güzel ilerleme kaydediliyor Pcars 'da.
Hatta bir ara ben de dahil olmak istedim şampiyonaya fakat seyahatlerim pek izin vermiyor.

Selamlar...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Kullanıcı avatarı
okufa
Ad: Fatih Kürşat
Has thanked: 182 time
Been thanked: 120 time

Mesaj gönderen okufa »

Arkadaşlar güzel yazmislar hepinize teşekkür ederim. Ben en azından yönetimden bir kişinin bir yarisimiza misafir olarak gelip pitten izlemesini isterdim. Hatta isterse misafir yarışçı olarak katılmasını. Ben olsam merak ederdim hatta yönetici olduğum için bilmek isterdim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

okufa yazdı:Arkadaşlar güzel yazmislar hepinize teşekkür ederim. Ben en azından yönetimden bir kişinin bir yarisimiza misafir olarak gelip pitten izlemesini isterdim. Hatta isterse misafir yarışçı olarak katılmasını. Ben olsam merak ederdim hatta yönetici olduğum için bilmek isterdim.

Çok haklısın ama inan yönetim ekibi evli ve çocuklu olunca ve program yoğun olunca hiç bir şeye fırsat kalmıyor.

Bu akşam yarış var mesela daha sadece 2 tur attım. :D TT lere gelmek istiyorum ama zaman bulamıyorum. Hanım evde isyan çıkarmasın diye dengeli gitmek durumundayım :D
Kullanıcı avatarı
okufa
Ad: Fatih Kürşat
Has thanked: 182 time
Been thanked: 120 time

Re: RE: Re: Aktif Sim Racers Türkiye Şampiyonaları

Mesaj gönderen okufa »

antking yazdı:
okufa yazdı:Arkadaşlar güzel yazmislar hepinize teşekkür ederim. Ben en azından yönetimden bir kişinin bir yarisimiza misafir olarak gelip pitten izlemesini isterdim. Hatta isterse misafir yarışçı olarak katılmasını. Ben olsam merak ederdim hatta yönetici olduğum için bilmek isterdim.

Çok haklısın ama inan yönetim ekibi evli ve çocuklu olunca ve program yoğun olunca hiç bir şeye fırsat kalmıyor.

Bu akşam yarış var mesela daha sadece 2 tur attım. :D TT lere gelmek istiyorum ama zaman bulamıyorum. Hanım evde isyan çıkarmasın diye dengeli gitmek durumundayım :D

Hocam yuvalar dağılsın istemiyoruz.

Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

antking yazdı:

Sen bide çocuk olsun ozaman gör.Direksiyon nerde pedal nerde 2 haftadır haberim yok.
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

EmreDFace yazdı:
antking yazdı:

Sen bide çocuk olsun ozaman gör.Direksiyon nerde pedal nerde 2 haftadır haberim yok.

Duvara bak asmissindir [emoji16] [emoji16] [emoji16] veriyim 3 bi lira sete

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

antking yazdı:
EmreDFace yazdı:
antking yazdı:

Duvara bak asmissindir [emoji16] [emoji16] [emoji16] veriyim 3 bi lira sete

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pedalı veririm o paraya , birde öpücük
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Aslında diğer yönetici arkadaşlarım yeterince bilgi vermiş ama ben tekrar yazayım.

PCars bölümünü ayağa kaldırdığınız için öncelikle teşekkürler. Mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum fakat yoğun iş tempom nedeniyle sizler toplantı bile yapamadık. Aslında çıkarmış olduğum bir to do list var ama onu bile araştıramadım.

1. Broadcast programı. Eğer yayın yapılacaksa Assetto'da ya da Raceroom'da kullandığımız gibi bir arayüz bulmamız lazım ama henüz bulamadık.
2. Yarış sonuçlarının paylaşımı. Bu konuda nasıl bir yol izleriz şuan bilmiyorum siz manuel tutuyorsunuz ama bu iş için bir sistem olması lazım. Zamanında Pcars'ın dedicated sunucusu bize bunu sunmadığı için rafa kaldırmıştım.
3. Pcars'ın lisansa artık dahil olması. Bu aslında faz 2 olacak tahminen. Bu lig başladık artık sonraki sezon ile beraber Pcars'da lisansa dahil olacak.

Pcars'da deneyimli arkadaşlar en azında broadcast programı konusunda bana destek olursa, bende yayınların başlamasını sağlarım. Özellikle otomatik çalışan bir program çok iyi olacaktır.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Aranel Ciryatan yazdı:Aslında diğer yönetici arkadaşlarım yeterince bilgi vermiş ama ben tekrar yazayım.

PCars bölümünü ayağa kaldırdığınız için öncelikle teşekkürler. Mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum fakat yoğun iş tempom nedeniyle sizler toplantı bile yapamadık. Aslında çıkarmış olduğum bir to do list var ama onu bile araştıramadım.

1. Broadcast programı. Eğer yayın yapılacaksa Assetto'da ya da Raceroom'da kullandığımız gibi bir arayüz bulmamız lazım ama henüz bulamadık.
2. Yarış sonuçlarının paylaşımı. Bu konuda nasıl bir yol izleriz şuan bilmiyorum siz manuel tutuyorsunuz ama bu iş için bir sistem olması lazım. Zamanında Pcars'ın dedicated sunucusu bize bunu sunmadığı için rafa kaldırmıştım.
3. Pcars'ın lisansa artık dahil olması. Bu aslında faz 2 olacak tahminen. Bu lig başladık artık sonraki sezon ile beraber Pcars'da lisansa dahil olacak.

Pcars'da deneyimli arkadaşlar en azında broadcast programı konusunda bana destek olursa, bende yayınların başlamasını sağlarım. Özellikle otomatik çalışan bir program çok iyi olacaktır.

Mehmet,

Sen ve diğer yönetici arkadaşlar bize gerçekten çok sıcak bakıyorlar bu gerçekten sevindirici. Ayrıca ileriye dönük bakacak olursak bize hem ilham veriyor hem de motive ediyor.
Sizi gerçekten çok iyi anlıyorum. Gerçek hayattan buraya zaman ayırmak oldukça zor oluyor. Özellikle @Boundless in yukarıda yazdıklarına da katılmamak mümkün değil.
1 ay önce de bana mesaj atmıştın görüşelim diye, hatta en son canlı yayında da sağolasın bunu söz olarak dile getirdin. Ne zaman istersen görüşelim, yukarıdaki 3 sorunun az çok cevabı var bende. Bunun dışında da neler yapabiliriz bir yarım saat ayırırsanız, senin de dediğin gibi sezon 2 ye sağlam girmiş oluruz.

Şu an için PCars ile ilgilenen arkadaşların tek beklentisi SimracersTR'nin ana sayfasında ve facebook twitter gibi kanallarında bizim faaliyetlerimizin paylaşılması. Bizim tarafımızdan en azından sezon 2 ye kadar sizden özel bir beklenti yok. Pcars Sezon 1 de yarışan tüm pilotlar (ben dahil) SimracersTR'nin düzenlemiş olduğu diğer Simlerde hali hazırda yarışıyor. Diğer yarışlar gibi Pcars yarışlarınında paylaşılmasının grubumuzu kuvvetlendireği düşüncesindeler.

Canlı yayın isteği de şuradan doğuyor. Bunu anlatmak biraz zor. Gerçekten çok kaliteli bir grup var şu an PCars'da her açıdan. Ve bu da nefis bir yarış keyfi veriyor herkese. Ve tüm arkadaşlarım bu güzelliğin paylaşılmasını istiyor. Yoksa Ahmet Mehmeti geçmiş, Ekrem selahaddini nasıl sollamış veya ekranda beni niye ekranda göstermiyorlar kavgası değil. Fatih demişti sanırım, en azından bir yarışımıza misafir olarak gelirseniz niye bu yarışların paylaşılması gerektiğini daha iyi anlatabilirdik sizlere.

en kısa zamanda TS de görüşelim, haber bekliyorum
Saygılar
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT

“İstek, Şikayet ve Teşekkür” sayfasına dön