İstek, Şikayet ve TeşekkürKullanıcılar İle Etkileşimi Arttırmak İçin Birkaç Fikir

İsteklerinizi, Şikayetlerinizi ve Teşekkürlerinizi buradan iletebilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

BluesAdam
Mesajlar: 6
Kayıt: 25 Haz 2017, 23:39
Ad: Gökhan
Konum: Ordu
Alınan teşekkür: 8 kez

Kullanıcılar İle Etkileşimi Arttırmak İçin Birkaç Fikir

Mesajgönderen BluesAdam » 05 May 2020, 13:26

Merhabalar,

Öncelikle burada çok güzel bir iş yaptığınızı belirtmek isterim. Hepiniz bu işi gönüllü olarak yapıyorsunuz, vakit sıkıntılarınız var, bunun da farkındayım ancak ben bu oluşumun mümkün olduğunca büyümesini arzu ediyorum ve bunun için aklımda bulunan birkaç fikri sizinle paylaşmak istiyorum.

Yarışlar oldukça keyifli ve iyi yapılıyor, ancak hem yarışların kalitesinin artması, hem pilotların kendini geliştirmesi hem de bunları sağlarken katılımın, bilinirliğin artması için ders günleri ya da eğitim günleri yapılabilir. Bunlarla ne demek istiyorum, şöyle örnekleyeyim:

Haftanın bir günü ders günü olarak ayrılabilir. Yeni pilotlar haftanın bir günü sunucuda toplanabilir ve usta pilotların eşliğinde çeşitli teknikler uygulamalı olarak gösterilebilir. Sonrasında pilotların bu teknikleri tek tek uygulaması ve varsa hataların o anda belirtilmesiyle ortaya çok daha seri bir gelişim ve katılım fırsatı çıkabilir. Yeni pilotların da böyle bir etkinlikten büyük heyecan duyacağını düşünüyorum.

Sonrasında yayın kanallarının gelişimi açısından, replay dosyalarının incelenmesi gibi bir uygulamaya gidilebilir. Sorun yaşayan pilotlar replay dosyalarını uzman pilotlarımıza atar, bu replaylar toplandıktan sonra haftanın bir günü YouTube yayınında incelenebilir ve yayında hep birlikte izlenerek fayda sağlanabilir. Böylelikle yarışlardan haricen izlenecek bir program daha ortaya çıkabilir. İlle de forumumuza kayıtlı olmayan arkadaşlar da izleyerek ailenin bir parçası olmaya karar verebilir.

Tabii ki dediğim gibi bunlar tamamen zaman ayırabilmek ile ilgili. Eğer yapabilirsek ben böyle uygulamalar görmeyi çok isterim. Hem yeni pilotların gelişimi hem katılımın artması hem de tanınırlığı arttırmak için çok güzel bir fırsat olabilir. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla,
Gökhan Armağan


Kullanıcı avatarı
Boundless

2017 Üçüncü
Forum Yöneticisi
Mesajlar: 1505
Kayıt: 16 Mar 2016, 17:56
Ödüller: 1
Ad: Engin
Konum: istanbul
Edilen teşekkür: 597 kez
Alınan teşekkür: 668 kez
İletişim:

Re: Kullanıcılar İle Etkileşimi Arttırmak İçin Birkaç Fikir

Mesajgönderen Boundless » 07 May 2020, 15:27

Teşekkür ederiz Gökhan çok fazla yapmak istediğimiz şey var ama iş, aile, yayın, yarış derken bunlara pek vakit kalmıyor. Birde masraflar hep cepten giderken Hobi olarak biraz fazla mesai harcamış oluyoruz. inşallah yakın zamanda istediklerimizi ve sizlerin isteklerini gerçekleştirebiliriz. Bunun için her zaman çalışıyor ve uğraşıyor olacağız.
Mucize Muhendis
Mesajlar: 2
Kayıt: 16 Tem 2020, 18:10
Ad: Ahmet Cem Coşgun
Edilen teşekkür: 1 kez
Alınan teşekkür: 1 kez

Re: Kullanıcılar İle Etkileşimi Arttırmak İçin Birkaç Fikir

Mesajgönderen Mucize Muhendis » 20 Tem 2020, 10:27

Aileye yeni katılan birisi olarak bu fikri çok sevdim. Tek tek pist ve araç eğitimi verilmese bile pite nasıl girilir, pistteki kurallar nedir gibi en temel bilgileri alabilsek çok güzel olur bence. Yaklaşık bir haftadır silverstone pistinde antrenman yapıyorum henüz kimse ile etkileşime giremedim tecrübeli yarışçılardan fikir alabilirsek bence de çok güzel olur. Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Boundless

2017 Üçüncü
Forum Yöneticisi
Mesajlar: 1505
Kayıt: 16 Mar 2016, 17:56
Ödüller: 1
Ad: Engin
Konum: istanbul
Edilen teşekkür: 597 kez
Alınan teşekkür: 668 kez
İletişim:

Re: Kullanıcılar İle Etkileşimi Arttırmak İçin Birkaç Fikir

Mesajgönderen Boundless » 21 Tem 2020, 01:44

Mucize Muhendis yazdı:Aileye yeni katılan birisi olarak bu fikri çok sevdim. Tek tek pist ve araç eğitimi verilmese bile pite nasıl girilir, pistteki kurallar nedir gibi en temel bilgileri alabilsek çok güzel olur bence. Yaklaşık bir haftadır silverstone pistinde antrenman yapıyorum henüz kimse ile etkileşime giremedim tecrübeli yarışçılardan fikir alabilirsek bence de çok güzel olur. Teşekkürler


Discord kanalından yardım ve destek alabilirsiniz. Yakın zamanda da inşallah bir çok farklı proje ve eğitimle karşınızda olmaya çalışıcaz


“İstek, Şikayet ve Teşekkür” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir