SimRacersTR Akademi 7.Sezon4. Yarış Stowe Circuit (RR) 19.Haziran.2018 SRTR Akademi

SimRacersTR Akademi 7. Sezon

Moderatör: Moderatörler

thetutenstien
Ad: Arda
Has thanked: 2 time

Re: 4. Yarış Stowe Circuit (RR) 19.Haziran.2018 SRTR Akademi

Mesaj gönderen thetutenstien »

Bugun gelemicem disarida bi isim var
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Cosworth
Ad: Yasin Emre Gömeçoğlu
Has thanked: 3 time
Been thanked: 2 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cosworth »

Hem sıralama hem de yarış sonucunda üst sıralarda hiç Cougar olmaması ilginç. :)
Kullanıcı avatarı
hakan aslan
Ad: hakan aslan
Has thanked: 9 time

Mesaj gönderen hakan aslan »

basta yahya ya tebrikler ,hakkiyla en hizli olarak kazandi ( ilk virajda kazayi ucuz atlattik,normalde biliyorsun bana da donus payi birakman gerekirdi yan yana iken ,neyse ;) ) ayrica tum arkadaslari da, ozellikle tur bindirmelerinde mumkun olan ilk firsatta yol veren tum arkadaslara tesekkurler ,maalesef bir kisi icin ise ayni seyi soyliyemiyecegim, uzun sure yol vermeyen , virajda gecerken dahi gaz kesmeyip israrla kendisini onumde tutmaya calisan ve carpip yoldan cikmama sebep olan kisi kendini zaten biliyor ,bir yarista kaza vs vs olabilir ama kasitla veya egoyla yapilmasi cok ayri bir sey ... ona diyecegim sudur : ne kadar hizli olursan ol ama fair play e ozellille de mavi bayraklara saygili ol, gun gelir de aynisi sana yapilinca soylenmeye hakkin olmaz aksi halde ;) . herkese iyi haftalar.
En son hakan aslan tarafından 21 Haz 2018, 20:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Merakımdan soruyorum farklı bir simülasyon deneyimi iyi geldi mi ?
thetutenstien
Ad: Arda
Has thanked: 2 time

Mesaj gönderen thetutenstien »

Yarismadim ben ama oncesinde bi kac tur atmistim antreman icin, bence sadece ac daha iyi olurdu pek hosuma gitmedi bu oyun. :D
Kullanıcı avatarı
hakan aslan
Ad: hakan aslan
Has thanked: 9 time

Mesaj gönderen hakan aslan »

ben ce iyi oldu, rr in asetto dan asagi kalir pek bir yani yok, her iki oyununda artilar eksileri var, RR de cok iyi , setup daki degisikler bana RR de daha cok hissetiriyor gibi geldi , ayrica temaslarda sanki asetto da arac daha kolay yoldan cikiyor , kontrol kaybediliyor gibi geldi , gerceklik ve his RR de de gayet iyi, ses olarak zaten RR 1.sirada. 2 yil once denemistim,
gelistirmeler olumlu yonde,ozellikle ust sinif araclar daha da iyidir, . ben ce zevk meselesi, bir yapimcinin RACEETTO cikarmasi iyi olurdu ( rr ve asetto karisimi :) ) .
antking yazdı:Merakımdan soruyorum farklı bir simülasyon deneyimi iyi geldi mi ?
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

Hotlap surelerine challange derseniz. O kisinin yaris cizgisini gorebilir tur bazinda derecesi ile yarisabilirsiniz. Fren noktasi viraja giris sekli gaza oturma ani gibi kritik noktalari tecrube eder kendinizi gelistirirsiniz

“SimRacersTR Akademi 7.Sezon” sayfasına dön