SimRacersTR Akademi 7.Sezon2. Yarış Silverstone International (AC) 05.Haziran.2018 SRTR AKADEMİ

SimRacersTR Akademi 7. Sezon

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
hakan aslan
Ad: hakan aslan
Has thanked: 9 time
Been thanked: 2 time

Re: 2. Yarış Silverstone International (AC) 05.Haziran.2018 SRTR AKADEMİ

Mesaj gönderen hakan aslan »

Temyiz(karşı itiraz) hakkınızı kullanmak istiyorsanız cezaların açıklanmasını takiben 48 saat içerisinde bildirmelisiniz/başlığa yazmalısınız.

DEMISSINIZ , CEZALILARIN YAZILI OLDUGU BASLIK KILITLI , O HALDE NEREYE YAZACAGIZ , ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
Gabriel
Ad: Gabriel Bonacina
Has thanked: 10 time
Been thanked: 16 time

Mesaj gönderen Gabriel »

hakan aslan yazdı:tamam da ozel mesaji kime yazacagiz ? nerden ? yardim yerine bakiyorum hakem heyeti vs vs diye bi si yok, foruma bakiyorum goremedim , acaba bi admin de zahmet edip cevap verebilecek mi ? !!
Gabriel yazdı:
hakan aslan yazdı:cunku cezali isimlerin yazili oldugu yer cevaplara kilitli ve baska nereye yazacagimi bilemedim, bulamadim ....
bugsaka yazdı:Selamlar bu ceza konusu neden 2. yarışın başlığında anlayamadım ben.

Ozel mesaj olarak itiraz etmen gerekir diye dusunuorum

Ceza postunu yazan arkadaşa :)
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Öncelikle sakin, hafta sonu oldugundan herkes meşgul neredeyse.
Ceza itirazlarını herkese açık degil de özel olarak bildirmek genelde herkes için daha iyi :) Özel mesaj kısmında grup var oradan hakem heyetini seçince yazdıgınız mesaj hakem heyetine gidecektir. Discord üzerinden de Furkan resimli olarak açıklamış. Oradan da bakabilirsiniz. :)
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
hakan aslan

burdan yazdım itirazımı , özelden hakem heyetine yolladım ve bu saate kadar cevap verme zahmetinde bulunmadıgınız icin cok tesekkür ederim. böyle bir sey elin oglu yabancı sitelerde bile gelmedi basıma..belki de yarıs tan 1 saat once mi acep cevap vermeyi dusunuyorsunuz hakemler...
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

hakan aslan yazdı:burdan yazdım itirazımı , özelden hakem heyetine yolladım ve bu saate kadar cevap verme zahmetinde bulunmadıgınız icin cok tesekkür ederim. böyle bir sey elin oglu yabancı sitelerde bile gelmedi basıma..belki de yarıs tan 1 saat once mi acep cevap vermeyi dusunuyorsunuz hakemler...

Hakan selam,

Öncelikle burası bir işletme değil ve sorulara xx dakika içinde cevap vermek gibi bir mecburiyetimiz yok. İtirazın hakem heyeti tarafından değerlendirilir, eğer geçerli bir itiraz ise ceza ile ilgili değişiklik yapılmaktadır. Fakat itiraz geçerli bir itiraz değilse düzeltme yapılmamaktadır ve hakem heyeti geçersiz itirazlara cevap verme mecburiyeti yoktur. Ayrıca gün boyunca hakem heyeti itirazını inceledi yani arkadaşlar boş durmadılar. ;) Eğer geçerli bir karar çıkarsa açıklama yapacaklardır mutlaka.

Ama benim kazadan gözlemlediğim kadarıyla gazdan ayağını çekmen gereken bir durumda dip gaz gitmeye devam etmişsin. Akademi sezonu 1. olma çabası içinde olduğumuz değil temiz, kazasız yarış çıkartma, dikkatli sürüş yapma eğilimi içerisinde olmamız gereken bir sezondur ve bu yüzden cezalar katı bir şekilde uygulanmaktadır.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
hakan aslan

ben xx dakika icersinde degil 2 gun oldu yazalı burdan ve ne yardım bolumunde ne dekurallar bolumunde hakem hayetıne nerden nasıl yollayacagımız yazmadıgı icin serkan beye de oglen yolladım. farkındaysanız yarın yarıs gunu ! ve ayruca ben sıze de sanırım oncekı gun yazmıstım ....eger ceza kasılecekse herkese aynı mesafede olun lutfen, ne demek istşiyorum, spikerlerınız yarıs esnasında bıle fark ettıgı yahya nın lagın dan dolayı cıddı sıkıntılar yasadım ve kazanın oldugu duzlukde de lag gerceklestı ve kurallarda belırtılmesıne ragmen bana ceza kesılşmesı adil degildir. tsk.
Kullanıcı avatarı
tarcirion
Ad: Özgür Çetin
Has thanked: 37 time
Been thanked: 7 time
İletişim:

Mesaj gönderen tarcirion »

Yarışa katılacak herkese başarılar.

Resim
Kullanıcı avatarı
tarcirion