SimRacesTR rFactor AkademiClio CUP - Sachsenring - Race 5 - 03.04.2018

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Clio CUP - Sachsenring - Race 5 - 03.04.2018

Mesaj gönderen MUE »

Resim

Pist: Sachsenring GP
Araç: Clio CUP

Yardımlar
ABS: Low
TC: Off

Sıralama : 22:00 (10dk) + 5 dk Warmup
Yarış : 22:15 (30 dk Standing)
Hasar : %100
Hava : Real Weather, Oyun saati 15:30

Tur Süreleri

Buradan da start anında nereye bakmanız gerektigini anlatan bir video var. Ayrıca Crew Chief uygulması zorunludur. Videonun sonunda nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Sesli olarak Go Go veya Green Green gibi start anında size bildiriyor. Yanınıza araç geldigin de onuda söylüyor ve kontrol bir şekil de sürüş yapmanızı sağlıyor. Hatta soru sorup cevap bile alabiliyorsunuz. :) Tabi araç hakkında :D

https://www.youtube.com/watch?v=_eWcM-Ze4uI&ab_channel=SimRacersTurkey
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
Emin Babaoglu
Moderatör
Ad: Rustoocas
Has thanked: 195 time
Been thanked: 295 time
İletişim:

Re: Clio CUP - Sachsenring - Race 5 - 03.04.2018

Mesaj gönderen Emin Babaoglu »

Şehir dışında bulunduğum için bu akşamki yarışa katılamayacağım. Yarışacak arkadaşlara başarılar dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
hakan aslan
Ad: hakan aslan
Has thanked: 9 time
Been thanked: 2 time

Mesaj gönderen hakan aslan »

40 kisinin kayit yaptiripta ,tarihi saati onceden belli olan turnuvanin , son yarista 6 kisiye dusmesi tum rf2 web sitelerinde bir rekor olabilir. tebrikler beyler ozellikle hic katilmayanlar .....icine ettiginiz icin ...........
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: RE: Re: Clio CUP - Sachsenring - Race 5 - 03.04.2018

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

hakan aslan yazdı:40 kisinin kayit yaptiripta ,tarihi saati onceden belli olan turnuvanin , son yarista 6 kisiye dusmesi tum rf2 web sitelerinde bir rekor olabilir. tebrikler beyler ozellikle hic katilmayanlar .....icine ettiginiz icin ...........
Hakan maalesef ki bir çok ligde bu durumu yaşıyoruz. Fakat özellikle rF2 liglerinde bunu daha fazla gözlemliyoruz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
WoXeD

Mesaj gönderen WoXeD »

Insanlara "rf2 yi herkes beceremez" anlamına gelen şeyler söylendi. H3mde canlı yayında. Eşine dostuna paylaştığı linkte kendisine beceriksiz denikdiğinü görünce o turnuvaya yada sitenin organizasyonuna katılmaması doğal.Hele bide "işinize gelmiyorsa yarışmayın" dendiyse.... Ben dibi merak ettiğim için girdim. 5 kişinin katıldığı, 9 puanın garanti olduğu bir yarışta bile arkadan vuruldu =) 1 tur tamamlamadan çıktım.

Yönetim hatasını ne zaman anlayacak yada kabul edecek gerçekten merak ediyorum. Sadece rf2 değil genele açık hiçbir organizasyon a katılım yok. "biz iyiyiz siz kötüsünüz" anlayışından, "herşeyin en iyisini biz biliriz, eleştiri yapmayın" ,işinize gelmiyorsa yarışmayın,gidin" tavrından vazgeçilmediği sürece 3 5 kişi takılır kendi halinde.eleştriye açık olmak "bizi eleştrin hatamız nerde bilelim" demek değildir. Gösterilen hatanın hata olduğunu bile bile sanki hata değilmiş gibi savunmada kalıyorsunuz,youtube yayınlarına atılan dislike ları bile "demekki iyi iş yapıyoruz" diyerek küçümsüyorsunuz =)) sonuçları da ortada. Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Seçkin Selam

Nedense her fırsatta bizlere laf sokmaktan çekinmiyorsun tebrik ederim bu istikrarın için. Eleştiriye açık olmasak söylemlerinden sonra ( herkese beceriksiz dediler gururunuza yedirip hala yarııyormusnuz vbg ) sen hala burada yazı yazabiliyor olmazdın herhalde. Hepinizin söylediklerini göz önüne alıp yapılacak bir şey varsa zaten elimizden geleni yapıyoruz. Neden birazdaha anlayışlı yada daha düzgün bir üslupla yazmak yerine devamlı bir saldırma gereği duyuyorsun anlamış değilim. Canlı yayında "beceremiyorsunuz" denmesi herkesin (ben dahil) beceriksiz olduğu için değil o an startın bir türlü nizami yapılamamasından kaynaklı. Yani orda konuşan arkadaşımız ve yazan arkadaşımız yarışan tüm pilotların becerilerini çok iyi biliyor değil. Hayır ben startı düzgün aldım geri kalanlar beceremiyor diyorsan senden özür dileriz. Sana yaşattığımız ve üstüne alındığın her konu için biz haksızız sen haklısın bunun için bir daha özür dileriz.

Karşılıklı saygı ve hoşgörülü olmak kimseyi küçültmez. Devamlı suçlayıcı her lafı tek tek alıp bunlar üzerinden bizlere saldırmak yerine bu kadar harcadığımız zamana ve uğraşlara bir kerecik olsun teşekkür edebilirsiniz.
WoXeD

Mesaj gönderen WoXeD »

Boundless yazdı:Seçkin Selam

Nedense her fırsatta bizlere laf sokmaktan çekinmiyorsun tebrik ederim bu istikrarın için. Eleştiriye açık olmasak söylemlerinden sonra ( herkese beceriksiz dediler gururunuza yedirip hala yarııyormusnuz vbg ) sen hala burada yazı yazabiliyor olmazdın herhalde. Hepinizin söylediklerini göz önüne alıp yapılacak bir şey varsa zaten elimizden geleni yapıyoruz. Neden birazdaha anlayışlı yada daha düzgün bir üslupla yazmak yerine devamlı bir saldırma gereği duyuyorsun anlamış değilim. Canlı yayında "beceremiyorsunuz" denmesi herkesin (ben dahil) beceriksiz olduğu için değil o an startın bir türlü nizami yapılamamasından kaynaklı. Yani orda konuşan arkadaşımız ve yazan arkadaşımız yarışan tüm pilotların becerilerini çok iyi biliyor değil. Hayır ben startı düzgün aldım geri kalanlar beceremiyor diyorsan senden özür dileriz. Sana yaşattığımız ve üstüne alındığın her konu için biz haksızız sen haklısın bunun için bir daha özür dileriz.

Karşılıklı saygı ve hoşgörülü olmak kimseyi küçültmez. Devamlı suçlayıcı her lafı tek tek alıp bunlar üzerinden bizlere saldırmak yerine bu kadar harcadığımız zamana ve uğraşlara bir kerecik olsun teşekkür edebilirsiniz.

sorun bende olsa son yarışa 5 kişi katılmazdı.Ben size güzellikle söylüyorum..Fırsat kolladığım falanda yok laf sokmak gibi bi amacım yok. Sizin organizasyon kafası değişmek zorunda. bunu anlamanız için kimsenin hiçbir yarışa katılmaması mı gerekli? yoruma açık olmayan HAKEM HEYETİ nin olmadığı,kişilere göre yorumlanmayan, itiraz edildiğinde biz bilmem kaç yılımızı bu işe verdik gibi saçmalıkların duyulmayacağı, net ve keskin oyun içi kurallar olmalı. temasmı var vuranda vurulanda suçlu bitti. gibi. bizim bilmem kimin takımından o yapmaz öyle şey kesin öndeki bişi yapmıştır şeklinde yorumlanıyor pozisyonlar. yapmadık demeyin yaptınız yapıyorsunuzda. Ha akıllara şu soru geliyordur madem bu kadar şikayetçisin ne demeye giriyorsun foruma yazıyorsun yada yarışa giriyorsun. bi ümit düzeleceğinizi hayal ediyorum. ama sizler burası bizim bahçemiz burda biz istediğimiz gibi takılırız,kurallarıda istediğimiz gibi yrumlarız yeni gelenlerde işlerine geliyorsa yarışır gelmiyorsa yarışmaz kafasındasınız. hepinize başarılar.

siteden üyeliğimi silin lütfen.beni böyle ucuz tehtidkar söylemlerle neyden korkutuyorsun? yazamazmışımda bilmem ne. sil üyeliğimi arkadaşım!!!! buraya üye olsam ne olmasam ne????? ne sanıyonuz kendinizi? tek bi noktasında bırakma ismimi sil. hayret bişi. olayı ciddiye alıp çöyle yapın böyle edin diyoruz. başından beri her lafımız batıyo. newbieden beri kullandığı hilelerle artislik yapanlarla birlikte yarışın siz. hadi kolay gelsin.tekrar ediyorum sil üyeliğimi.
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

Yazıyı okurken utandım.

Şu anda yönetim tüm liglerde anti cheat uyguluyor ve bu uygulama sonrası performansı değişen pilot yok. herkes yerli yerinde. fark atan yine fark atıyor. Hakarete sebep olacak ne yapıyor bu hızlı gidenler anlamıyorum. Şaka gibi. Ben hiç bir saygısızlıklarını terbiyesizliklerini görmedim. Aksine sitede hızlı olup yardım istediğimde bana yardım etmeyen setup yollamayan yarış çizgisi analizi yapmayan bana yol göstermeyen olmadı. Bu ortamda bu şekilde saldırgan olmayı nasıl başarıyor insanlar anlamıyorum.

RF2 katılımı neden düştü? Her şey olabilir. pistler beğenilmemiştir. Araç beğenilmemiştir. RF2 pek çok insan için yeni bir tecrübe idi. memnun kalmayan bırakmıştır hepsi bu. Ben de kayıt olup kaydımı sildirenlerdenim. Ancak bu rf2 de sonraki şampiyonalara katılmayacağım anlamına gelmiyor. Şu anda Simracingclub şampiyonalarına katılmak için akademilerine katıldık mesela. çok iyi rf2 ligleri var. simracerstr nin de bu kalitede ligler hazırlayabileceğine inanıyorum.

Öğrenme süreci herkes için devam ediyor ve hiç bitmeyecek. umarım daha genele yayılan ve katılımı düşmeyen şampiyonalar yapılır.

Bunun için de platin lig ve super cup şampiyonaları yapıldı. yönetim organizasyonu üstlendi. takım patronları her yarış araçları kullanacak pilotları bulma görevini üstlendi.

Kimler takım patronu oldu? Ben takım patronuyum. Yönetimden kimseyi gerçek hayatta tanımıyorum. Sadece Efecan ile 1 saat kadar dışarda görüştüm. Onlarla hiç bir bağım olmamasına rağmen talep ettim. talebim olumlu karşılandı. yönetim yanlı olsa tanıdıklarını kayırsa takım patronları da bildik isimler olmaz mıydı? ben yönetiimn şeffaflığına ve adaletli davrandığına inanıyorum.

Herkese keyifli yarışlar dilerim.
Kullanıcı avatarı
hakan aslan
Ad: hakan aslan
Has thanked: 9 time
Been thanked: 2 time

Mesaj gönderen hakan aslan »

Frtsan yazdı:Yazıyı okurken utandım.

Şu anda yönetim tüm liglerde anti cheat uyguluyor ve bu uygulama sonrası performansı değişen pilot yok. herkes yerli yerinde. fark atan yine fark atıyor. Hakarete sebep olacak ne yapıyor bu hızlı gidenler anlamıyorum. Şaka gibi. Ben hiç bir saygısızlıklarını terbiyesizliklerini görmedim. Aksine sitede hızlı olup yardım istediğimde bana yardım etmeyen setup yollamayan yarış çizgisi analizi yapmayan bana yol göstermeyen olmadı. Bu ortamda bu şekilde saldırgan olmayı nasıl başarıyor insanlar anlamıyorum.

RF2 katılımı neden düştü? Her şey olabilir. pistler beğenilmemiştir. Araç beğenilmemiştir. RF2 pek çok insan için yeni bir tecrübe idi. memnun kalmayan bırakmıştır hepsi bu. Ben de kayıt olup kaydımı sildirenlerdenim. Ancak bu rf2 de sonraki şampiyonalara katılmayacağım anlamına gelmiyor. Şu anda Simracingclub şampiyonalarına katılmak için akademilerine katıldık mesela. çok iyi rf2 ligleri var. simracerstr nin de bu kalitede ligler hazırlayabileceğine inanıyorum.

Öğrenme süreci herkes için devam ediyor ve hiç bitmeyecek. umarım daha genele yayılan ve katılımı düşmeyen şampiyonalar yapılır.

Bunun için de platin lig ve super cup şampiyonaları yapıldı. yönetim organizasyonu üstlendi. takım patronları her yarış araçları kullanacak pilotları bulma görevini üstlendi.

Kimler takım patronu oldu? Ben takım patronuyum. Yönetimden kimseyi gerçek hayatta tanımıyorum. Sadece Efecan ile 1 saat kadar dışarda görüştüm. Onlarla hiç bir bağım olmamasına rağmen talep ettim. talebim olumlu karşılandı. yönetim yanlı olsa tanıdıklarını kayırsa takım patronları da bildik isimler olmaz mıydı? ben yönetiimn şeffaflığına ve adaletli davrandığına inanıyorum.

anti cheat bana gore bir cok yariscida acik degil ve kontrol edilmiyor ! ilk yarisda chatten herkesin acik mi diye sordugumda bir cok yarisan unuttugun vs yazmisdi ,benim ki acikti ve start in hemen basinda donma meydana geldi ve oyun atti beni ve ayrica ben de acmiyorum artik , ben de kinin sebebi ise cpu ya fazla yuk biniyor ve donmalar meydana geliyor olmasi baska sebebi yok olamaz, demek istedigim anti cheat konusunda bi kontrol oldugunu sanmiyorum, ayrica yillardir online oynayan biri olarak sunu soyleyrebilirim , turkun arabin rusun oldugu bir yerde mutlaka hile oluyor, hic bir hileci de ben yapiyorum demiyor zaten, ya setup cok iyidir ya da antreman dan derler hep ! adamin biri asetto da spa da gamepad ile corvette ile 2.14 gidiyor ise diyecek bi si yok !! ancak salak olmak gerekir inanmak icin!!! hatta asetto veya rf de 100 kusur saat oynamis olupda cok iyi zamanlar yapanlara imreniyorum :) ben asetto da 1000 + saat ile halen o surelerin gerisindeyim ,hele hele ne kadar rahat bazi virajlarda hatalar yapmalarina ragmen ayni sureleri yapmalarina da hayranim , neyse lafi uzatmiyalim cheat vardir, bu gercek , iracingde dahi var, zaten olmasaydi bu anti cheat cikmazdi ki etkilimi degil mi suphem var ve bilmiyorum ? herkese basarilar.
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

hakan aslan yazdı:
Frtsan yazdı:Yazıyı okurken utandım.

anti cheat bana gore bir cok yariscida acik degil ve kontrol edilmiyor ! ilk yarisda chatten herkesin acik mi diye sordugumda bir cok yarisan unuttugun vs yazmisdi ,benim ki acikti ve start in hemen basinda donma meydana geldi ve oyun atti beni ve ayrica ben de acmiyorum artik , ben de kinin sebebi ise cpu ya fazla yuk biniyor ve donmalar meydana geliyor olmasi baska sebebi yok olamaz, demek istedigim anti cheat konusunda bi kontrol oldugunu sanmiyorum, ayrica yillardir online oynayan biri olarak sunu soyleyrebilirim , turkun arabin rusun oldugu bir yerde mutlaka hile oluyor, hic bir hileci de ben yapiyorum demiyor zaten, ya setup cok iyidir ya da antreman dan derler hep ! adamin biri asetto da spa da gamepad ile corvette ile 2.14 gidiyor ise diyecek bi si yok !! ancak salak olmak gerekir inanmak icin!!! hatta asetto veya rf de 100 kusur saat oynamis olupda cok iyi zamanlar yapanlara imreniyorum :) ben asetto da 1000 + saat ile halen o surelerin gerisindeyim ,hele hele ne kadar rahat bazi virajlarda hatalar yapmalarina ragmen ayni sureleri yapmalarina da hayranim , neyse lafi uzatmiyalim cheat vardir, bu gercek , iracingde dahi var, zaten olmasaydi bu anti cheat cikmazdi ki etkilimi degil mi suphem var ve bilmiyorum ? herkese basarilar.

Hakan rf2 de kurulum problemleri ve bir çok kişi de sorun olmasından dolayı yanlış hatırlamıyorsam ilk yarıştan sonra kaldırıldı. (2. yarış da olabilir.) Onun dışında assetto corsa da kullanımı mecburi ve takibi aktif olarak loglardan yapılıyor. o konuda şüphen olmasın.

“SimRacesTR rFactor Akademi” sayfasına dön