SimRacesTR rFactor AkademiClio CUP - Donington Park National - Race 3 - 20.03.2018

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Clio CUP - Donington Park National - Race 3 - 20.03.2018

Mesaj gönderen Boundless »

Arkadaşlar Cezalarla ilgili bir sorun veya bir problem yok ve hiç olmadı. Kurallar açık ve net doğru veya yanlış olması önemli değil bunlar bizim kurallarımız ve herkes bunlara uymak zorunda.
Seçkin arkadaşımız gururdan bahsedip duruyor ama kimse gurur kırıcı veya kötü bir laf yada küfür etmedi. Serverdaki düzenlemeler çoğunluğun zorluk çekmesi ve yaşanan problemler doğrultusunda düzenleniyor ( arkada kalan araçların ışığı görememesi gibi ). Herhangi bir yanlışlık veya sorundan ötürü değil. Her yarış problemlere bakılıp gerekirse düzenlemeler zaten yapılıyor.

Bu konuyu daha fazla uzatmanın veya üstünde tartışmanın herhangi bir anlamı yok. 30 kişinin yarıştığı serverda illaki 1-2 kişiden şikayetler olacaktır. Hepsi hoşgörü ve düzgün dialoglarla çözülür zaten.

Akşamki yarışta başarılar
WoXeD

Mesaj gönderen WoXeD »

Boundless yazdı:Arkadaşlar Cezalarla ilgili bir sorun veya bir problem yok ve hiç olmadı. Kurallar açık ve net doğru veya yanlış olması önemli değil bunlar bizim kurallarımız ve herkes bunlara uymak zorunda.
Seçkin arkadaşımız gururdan bahsedip duruyor ama kimse gurur kırıcı veya kötü bir laf yada küfür etmedi. Serverdaki düzenlemeler çoğunluğun zorluk çekmesi ve yaşanan problemler doğrultusunda düzenleniyor ( arkada kalan araçların ışığı görememesi gibi ). Herhangi bir yanlışlık veya sorundan ötürü değil. Her yarış problemlere bakılıp gerekirse düzenlemeler zaten yapılıyor.

Bu konuyu daha fazla uzatmanın veya üstünde tartışmanın herhangi bir anlamı yok. 30 kişinin yarıştığı serverda illaki 1-2 kişiden şikayetler olacaktır. Hepsi hoşgörü ve düzgün dialoglarla çözülür zaten.

Akşamki yarışta başarılar

Benim anlatmak istediğimi gayet iyi anladığınızı biliyorum. Yayında chatten küfür kıyamet sövenler edenler bunların hepsi görülmyor galiba.rf2 yazışma logunu da tutuyor merak eden gidip bakar. bu serinin sonunda düzelme olacağını umut ediyorum. Akşam tüm arkadaşlara sorunsuz yarış diliyorum.
Kullanıcı avatarı
SosluSoganli
Süper Moderatör
Ad: Burak Sadıkoğlu
Has thanked: 81 time
Been thanked: 53 time

Mesaj gönderen SosluSoganli »

Bu hafta yoğunluktan dolayı antrenman yapamadığım için katılmıyorum. İyi yarışlar herkese.

“SimRacesTR rFactor Akademi” sayfasına dön