AC Pist Modlarıİzmit Körfez pisti

Bu bölümde pist modlarını paylaşabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: İzmit Körfez pisti

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

@Erg beraber bir şeyler yapılması konusuna katılıyorum. 2 tarafta bu konuda bilgili beraber çok daha iyi şeyler çıkacağına eminim.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Ben diyeceğimi dedim. Daha pist falan yapmam. Kendi başıma elle 3d obje çiziyordum bire bir aynı olsun diye. Şimdi ikinci bir versiyon çıkınca öylece bırakırım. Madem başka versiyonu yapılacaktı ben niye emek harcayayım. Zaten para kazanmıyoruz bu işten.

Harıtayı ilk yapıp forumla paylaşan benim. Beraber çalışmaya da hazırdım fakat kimse bana beraber yapalım veya "kaynakları ver ben devam edeyim" gibi bir teklifle gelmedi. Kendisi burada bir çalışma olduğunu bile bile böyle bir işe kalkışmış. Pekala ülkü pistini veya İstanbul Parkı da kendisi yapabilirdi. Ama zaten üstünde çalışıldığı duyurulmuş bir pisti yapması emeğe saygısızlıktır. Önyargıyla alakası yok bu işin. Niyet ortada.

Buyrun ne yapıyorsanız yapın. Meydan sizin. Bu saatten sonra da hiçbirşeye ellemem.
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

AlperAkbilgi yazdı:Ben diyeceğimi dedim. Daha pist falan yapmam. Kendi başıma elle 3d obje çiziyordum bire bir aynı olsun diye. Şimdi ikinci bir versiyon çıkınca öylece bırakırım. Madem başka versiyonu yapılacaktı ben niye emek harcayayım. Zaten para kazanmıyoruz bu işten.

Harıtayı ilk yapıp forumla paylaşan benim. Beraber çalışmaya da hazırdım fakat kimse bana beraber yapalım veya "kaynakları ver ben devam edeyim" gibi bir teklifle gelmedi. Kendisi burada bir çalışma olduğunu bile bile böyle bir işe kalkışmış. Pekala ülkü pistini veya İstanbul Parkı da kendisi yapabilirdi. Ama zaten üstünde çalışıldığı duyurulmuş bir pisti yapması emeğe saygısızlıktır. Önyargıyla alakası yok bu işin. Niyet ortada.

Buyrun ne yapıyorsanız yapın. Meydan sizin. Bu saatten sonra da hiçbirşeye ellemem.

Yapma zaten.sen bu kafayla 3 gün sonra yaptığın pistte yarışan birine kızarsan, pistten de atarsın
Resim
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
İletişim:

sensei yazdı:
AlperAkbilgi yazdı:Ben diyeceğimi dedim. Daha pist falan yapmam. Kendi başıma elle 3d obje çiziyordum bire bir aynı olsun diye. Şimdi ikinci bir versiyon çıkınca öylece bırakırım. Madem başka versiyonu yapılacaktı ben niye emek harcayayım. Zaten para kazanmıyoruz bu işten.

Yapma zaten.sen bu kafayla 3 gün sonra yaptığın pistte yarışan birine kızarsan, pistten de atarsın

He kardeş he anlat heyecanlı oluyor.

Konuyla ne alakası varsa...

Sana sorduğum hiçbirşeye dürüstçe cevap veremedin. Hep kelime oyunları...

Sen bir anlat bakalım neden ülküyü veya istanbul parkı yapmadın da körfezi yaptın. Hadi bu işe başlayacaktın neden GT3 sezonundaki takım arkadaşına ve iletişim halinde olduğun birine haber vermedin? Bilmiyormuydun benim bu pisti 1 ay önceden yayınladığımı? neden o pistin üstüne eklemek yerine kendi başına bişeyler yaptın sıfırdan?

Sen bunlara cevap verme kelime oyunu yap anca.
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Şimdi uzun uzun ergen muhabbeti yapamıycam sana.önce bir sakinleş ac yukarda yazdıklarını bir daha oku sonra, bu kadar emeğe saygı muhabbeti yapıp, aslında başkasının emeğine ne kadar saygısız olduğunu görür ve aklını başına alıp, özür dilersin.Dilemezsende sen bilirsin.
Sayın admin gereksiz konuşmaları başlıktan silerseniz sevinirim.Hatta istrseniz başlığı da silebilirsiniz.Sonra Alper bize pist falan yapmaz mahrum oluruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
İletişim:

Yine sorulara cevap yok. Beklediğim gibi.

Sen benim emeğime saygı gösterme sonra saygı bekle. Yok öyle dünya. Ergen muhabbetine girmeyecem demiş ergen lafı kullanmış. Komiksin.
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Selam Beyler,

Alper ortada emek hırsızlığı filan yok dostum.Adam herkez için yapıyor bir beklenti olmadan.Keza sende aynı şekilde.Sizlerden başkada uğraşan varmı bu işle bilmiyorum.Sende emek harcayıp yapıyorsun.Belkide çok daha iyisini yaptın.Ne mutlu size.Bu şekilde zaten en iyisi ortaya çıkar.Öyle bakmak lazım olaya.Ben sizlerden dahada çok şeyler bekliyorum.Karşılıklı böyle diyaloglara gerek yok diye düşünüyorum.

Bence siz birlikte de çalışmalısınız türk sim yarışçıları için.Emeklerinize sağlık.
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
İletişim:

EmreDFace yazdı:Selam Beyler,

Alper ortada emek hırsızlığı filan yok dostum.Adam herkez için yapıyor bir beklenti olmadan.Keza sende aynı şekilde.Sizlerden başkada uğraşan varmı bu işle bilmiyorum.Sende emek harcayıp yapıyorsun.Belkide çok daha iyisini yaptın.Ne mutlu size.Bu şekilde zaten en iyisi ortaya çıkar.Öyle bakmak lazım olaya.Ben sizlerden dahada çok şeyler bekliyorum.Karşılıklı böyle diyaloglara gerek yok diye düşünüyorum.

Bence siz birlikte de çalışmalısınız türk sim yarışçıları için.Emeklerinize sağlık.

Mesajlarım net değil galiba.

Ben beraber çalışma taraftarıyım zaten. 2 kişi birbirinden bağımsız olarak aynı pisti yaparsa iş gücü kaybı olur ve bu kimsenin yararına olmaz. eğer iki kişi birleşip o pisti yaparsa hem daha başarılı bir pist çıkar ortaya hem de daha çabuk olarak bu tip haritaları siz kullanıcılara sunabiliriz.

Fakat;

1 ay önceden oturmuş iyi kötü birşeyler ortaya koymuşum. Bunu bile bile beraber çalışmak istemeyerek kendini öne çıkarmak için yaptığımız işi görmezden gelen biri var burada. Sitemim buna. Adamın takım arkadaşıyım yahu. Tutup dese senin çizimi beğenmedim gel beraber baştan yapalım ona da eyvallah derim. Ama burada art niyetten baş birşey yok. Bu sebeple kızgınım.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Dostlar hepimiz burada cebimizden zamanimizdan karsilik beklemeden harciyoruz ve hobimize ugras veriyoruz. Yasanan bu kucuk tatsizligi bence artik bir kenara birakalim. Boyle guzel bir ortamimiz ve birbirinden degerli bilgisi olan bir toplulugumuz var. Gelin bu bilgilerimizi birlestirelim ve daha guzel seyler yapalim. :) ben bu kucuk tatsizligo bu isin tuzu ve biberi olarak goruyorum insallah sizde oyle gorur ortak birseyler cikarma karari alirsiniz. Hepimiz birbirinden degerli bilgilere sahip insanlarsiniz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Aynen öyle , bende 3dmax,vray,Maya,Houdini,Archicad tarzı programları profesyonel olarak kullandım bu iştende yıllarca ekmek yedim.Ancak arkadaşlar kadar iş ve ev hayatından hiç vakit ayıramıyorum.Gönül ister her şekilde destek olmak uğraşmak.O yüzden zaman ayıran arkadaşları çok iyi anlıyorum ve saygı duyuyorum.Bu işler gönül işi.O yüzden ilgilenen arkadaşların şevkini kırmamak lazım.Bu noktada Alper e de hak veriyorum.Aralarındaki ilişkiyi bilmiyorum ama vardır bununda bir ortası.

“AC Pist Modları” sayfasına dön