SimRacesTR Akademi Sezon 68. Yarış Hungaroring 13.Şubat.2018 SRTR AKADEMİ

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

8. Yarış Hungaroring 13.Şubat.2018 SRTR AKADEMİ

Mesaj gönderen car_lover »

Açık lastiklerle ikinci yarışımızı Macaristan 'da olan Hungaroring pistinde yapıyoruz. Pistimiz yine Formula 1 camiasının vazgeçilmezlerinden biri.(LİNK: https://drive.google.com/uc?export=down ... Vd4T3dsUkU )

1986 Macaristan Grand Prix yarışı pistin ev sahipliği yaptığı ilk Formula 1 Grand Prix yarışı oldu. İlk yarışı Brezilya'lı pilot Nelson Piquet birinci olarak tamamlamıştır. Yarışı 200.000 seyirci izledi. Aslında pistin seyirci kapasitesi yalnız 120 bin idi. Macaristan'ın başkenti Budapeşte'nin 19 km dışında bulunan Hungaroring pistinin çevresinde seyirciler için doğal bir yükselti vardır. Pistin bulunduğu alanın doğal bir vadi olması, burada yapılan yarışların birçok noktadan rahatlıkla izlenilebilmesine sebep oluyor.

Resim

Akıcı virajları ile açık teker araçlarla sürmesi mükemmel bir pist. Bir o kadar da öndeki aracı takip etmesi zor bir pist. Atak yapacak yer çok az. Pilotların dikkatli olması gerekecek.

Pistte 1:40.974 lik derecesi ile Furkan en hızlı zamanın sahibi.

Dereceler: http://server.simracerstr.net:50040/lapstat

Herkese bol çekişmeli bir yarış ve başarılar dilerim !
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Re: 8. Yarış Hungaroring 13.Şubat.2018 SRTR AKADEMİ

Mesaj gönderen ozkan_343 »

Yarisa yetisemeyecegim. Arkadaslara basarilar
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Ekrem Çakmak SimRacingTool Kullanmamıştır.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
EKREM82
Ad: EKREM
Has thanked: 39 time
Been thanked: 11 time
İletişim:

Mesaj gönderen EKREM82 »

Aranel Ciryatan yazdı:Ekrem Çakmak SimRacingTool Kullanmamıştır.

isten direk eve gelip PC yi acele actim yarisi kaciracagim diye ve o esnada hic aklima bile gelmedi yaris icinde fark ettim ama gecti tabi Kusura bakmayin. Cheat le hic isim olmadigi icin olsa gerek. Ben forumdan ögrendim yaris oyunlarina cheat yapildigini hahaha. özür dilerim.
WoXeD

Mesaj gönderen WoXeD »

ilk 5 tur çok keyifliydi. pistte kesmelere neden ceza çıkmadığını anlamaya çalışırken bi dalgınlıkla start fnish sonundaki u virajda spin attım ve bi daha araba kesinlikle aynı şekilde gitmedi. temasta olmadı sağa sola ama anlam veremedim. Normalde m lastik ful depo 17 tur kadar sabit gidiyordum antrenmanda. spinden sonra ne değişti anlamadım ama tutuş iptal oldu. aynı anda frenajda arkadan kopma başladı. fren dengesini öne arkaya ayarlamaya çalışırken savaş geldi. başarısız olduğum 2 keskin hızlı virajdan birinde hata yapıp dışarı taştım ve solumdan geçti beni. ama dışarı taşma ile viraja gelme arasında 2-3sn vardı. araç zaten sıkıntılıydı bide dışardan gelmeninde etkisiyle frene basmama direksiyonu çevirmeme rağmen olmadık şekilde blokajla savaşa vurduk... bekledimde devam etsin diye,yarış sonunda özür de diledim. pite girdim hemen sonrasında. lastik değiştirdim. araç kenarlara vurmamış olmasına rağmen kesinlikle ilk baştaki gibi gitmedi gene. sonra bi daha pite girip soft takıp aracı tamirde ettirip serkanı yakalayım dedim tekrar :D bu seferde piti hızlı ayarlayacağım derken fazladan benzin alınca o sırada gitti... :D

başladığı gibi bi 4 lü şeklinde gidebilseydik spin atmasaydım daha keyifli olacaktı. serkan abiyle telsizde geçiş için konuşurken burağı rahatsız ettik kendindende özür dileriz. serkan abi yavaş virajda bana yol verdi teşekkür ederim :)

“SimRacesTR Akademi Sezon 6” sayfasına dön