SimRacesTR Akademi Sezon 65. Yarış İstanbul Park 23.Ocak.2018 SRTR AKADEMİ

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
tacsizkral
Ad: Eser Sürücü
Has thanked: 49 time
Been thanked: 29 time

Re: 5. Yarış İstanbul Park 23.Ocak.2018 SRTR AKADEMİ

Mesaj gönderen tacsizkral »

burdayım. mikrofonumda sıkıntı vardı ses veremedim. discorddan duydum benzinin bittiğini bir anda karşıma çıkınca direk ittirdim. ittirsin biri beni diyordun ben geldim :).
WoXeD

Mesaj gönderen WoXeD »

tacsizkral yazdı:burdayım. mikrofonumda sıkıntı vardı ses veremedim. discorddan duydum benzinin bittiğini bir anda karşıma çıkınca direk ittirdim. ittirsin biri beni diyordun ben geldim :).

çok saol sıranıda vermiş oldun arkadan ittiğin için, arka arkaya denk gelirsek 1 sıra borcdum olsun sana ;)
Kullanıcı avatarı
tacsizkral
Ad: Eser Sürücü
Has thanked: 49 time
Been thanked: 29 time

Mesaj gönderen tacsizkral »

Hiç önemli değil :)
Lastikleri iyi kullanamadım. Son 5 6 turda zaten iki sıra kaybettim. Hatta son 2 turu öyle gezerek gidiyodum. Dedim 10. bitiririm ben bu yarışı heralde. son turda sıralamada geri düştüğünü gördüm muhtemelen spin atmışındır zannettim. Benzin bitti biri beni ittirsin deyince. direk karşıma çıktın. ufak ufak bitirdik arkalı önlü sıkıntı yok ). DNF olmaktan iyidir.
Kullanıcı avatarı
atabeysulku
Ad: ömer atabey
Has thanked: 7 time
Been thanked: 5 time

Mesaj gönderen atabeysulku »

WoXeD yazdı:bu arada erhanı tebrik ederim 3.lüğün farkını açtı iyice. 3lü bi mücadele olur diye düşünüyordum ama atabey vurduktan sonra araba frenajda sürekli sağa sola çekti... :D daha üst viteste gitmem gereken yerlerde öndeki pilotların yavaş çizgisine uymam gerektiği için düşük vites ve hızda gittiğim içinde benzin bitti :))

Kardeşim vallahi kusura bakma. Özelden de özür diledim temasım için ama buradan da söyliyim tekrar. Yarışını baltaladım gerçekten de. Kusura bakma olanlar için. Sezon başından beri temassız bir yarışmayı hedefledim hep. Benim de sana sıra borcum var =) yazıyorum bunu
WoXeD

Mesaj gönderen WoXeD »

atabeysulku yazdı:
WoXeD yazdı:bu arada erhanı tebrik ederim 3.lüğün farkını açtı iyice. 3lü bi mücadele olur diye düşünüyordum ama atabey vurduktan sonra araba frenajda sürekli sağa sola çekti... :D daha üst viteste gitmem gereken yerlerde öndeki pilotların yavaş çizgisine uymam gerektiği için düşük vites ve hızda gittiğim içinde benzin bitti :))

Kardeşim vallahi kusura bakma. Özelden de özür diledim temasım için ama buradan da söyliyim tekrar. Yarışını baltaladım gerçekten de. Kusura bakma olanlar için. Sezon başından beri temassız bir yarışmayı hedefledim hep. Benim de sana sıra borcum var =) yazıyorum bunu

Sıkıntı yok sağlık olsun, akşam ispanyada turlayalım ;)
Kullanıcı avatarı
SosluSoganli
Süper Moderatör
Ad: Burak Sadıkoğlu
Has thanked: 81 time
Been thanked: 53 time

Mesaj gönderen SosluSoganli »

Üç noktada anlatmak gerekirse, ilk olarak yarış çok daha güzel geçebilirdi tabii ki ama ilk turda Kağan'la yaşadığımız temas en arkaya attı bizi. Replay'de bile kamera açısı değiştikçe kimin hatalı olduğu değişiyor :) Benim açımdan anlatmak gerekirse; on sıradan .2-3 yavaş kaldığım için ilk turdan öne geçip mücadelelerden arayı açarım düşüncesi hakimdi ki dördüncülüğe kadar çıkabilmiştim. Tamam sekiz geçiş için uygun değil kabulüm ama hem viraj çıkışı hızımın yüksekliği ve içerde kalmanın bana göre avantajıyla beraber gireriz diye düşündüm. Tam gaz kestiğim anda Kağan da viraja girdi ve temas vs. İlk turda olmaması gereken bir ataktı tabii. Bu da genel tur zamanımdaki yavaşlığın heyecanı sonucunda oldu gibi gibi. Hakem heyeti gerekli yorumu yapacaktır.
İkincisi, yarışın son çeyreğine doğru son şikanda divebombum var :) Divebomdan ziyade abs devreye girip çizgimi bozdu araba yalpaladı. Son anda sağa kırdım biçmemek için birini hatta. Dışarı uçunca 10sn ceza bile kesti hatta ac.
Üçüncüsü ise Kemal'in son virajda önüne kırmam :( Kemal, discord'tan da yazdım burdan da yazayım gerçekten çok üzgünüm. Tamamen benim hatam. Sola doğru çıkarken helicorsa yerdeki bordürlere denk geldi ve beyazlar karıştı. Ben arkada kaldın diye gördüm ama meğer hala solumdaymışsın. Gerçekten pardon. Cezamız neyse kesilsin lütfen :)
erhanacikgoz1
Ad: erhan
Has thanked: 14 time
Been thanked: 21 time

Mesaj gönderen erhanacikgoz1 »

benim acımdan tertemiz bir yarıstı ilk tur baya tedirgindir arkamdakı kırmızı araç atabeydi sanırım baya bır sıkıştırıyordu benı ancak unlu 8 vırajda bıranda dıkız aynada uctugunu gordum sonra adnan ile ben farkı actık zaten.

6. tura kadar ilerledik her tur adnan bende 500 ms kadar uzaklasıyor gıbıydı.

dedim bu yarıs boyle bıter arkamdakılerde yetişemiyor.

derken 6. tur adnan spın attı vrajı donerken dedım fırsat bu fırsat kendıme bı guven geldı.

adnan arabayla cımlerde cebelleşirken geçtim gittim onu geçtikçe gaza kırarcasına basıyorum bılıyorum adnan hoca tecrübeli gelip sıkıstıracak beni 1. lıgın verdıgı guven ve arkamdakı adnana yaklasık 6 7 sanıye fark atmanıun guvenıyle tertemiz bir sürüş yaptım adnan ara sıra yetısıyormus gıbı olsada aramızdakı mesafe yarıs sonunda 7 sanıye cıvarındaydı. cok stabıl sürdüm aracı neredeyse her tur aynı dakıkada dönüyordum mavı bayrak bır harıkaydı hatta asırı harıkaydı.

akademideki ilk 1. lıgımı almıs oldum.

kazalar olmasa cok farklı bır yarıs olabılırdı ilk 5 lı arasında.

ali senoluda tebrik ederım sonunculuktan 3. luge muthıs bır basarı.
Kullanıcı avatarı
Kemal Çetinkaya
Ad: Kemal Çetinkaya
Has thanked: 7 time
Been thanked: 14 time

Mesaj gönderen Kemal Çetinkaya »

SosluSoganli yazdı:Üç noktada anlatmak gerekirse, ilk olarak yarış çok daha güzel geçebilirdi tabii ki ama ilk turda Kağan'la yaşadığımız temas en arkaya attı bizi. Replay'de bile kamera açısı değiştikçe kimin hatalı olduğu değişiyor :) Benim açımdan anlatmak gerekirse; on sıradan .2-3 yavaş kaldığım için ilk turdan öne geçip mücadelelerden arayı açarım düşüncesi hakimdi ki dördüncülüğe kadar çıkabilmiştim. Tamam sekiz geçiş için uygun değil kabulüm ama hem viraj çıkışı hızımın yüksekliği ve içerde kalmanın bana göre avantajıyla beraber gireriz diye düşündüm. Tam gaz kestiğim anda Kağan da viraja girdi ve temas vs. İlk turda olmaması gereken bir ataktı tabii. Bu da genel tur zamanımdaki yavaşlığın heyecanı sonucunda oldu gibi gibi. Hakem heyeti gerekli yorumu yapacaktır.
İkincisi, yarışın son çeyreğine doğru son şikanda divebombum var :) Divebomdan ziyade abs devreye girip çizgimi bozdu araba yalpaladı. Son anda sağa kırdım biçmemek için birini hatta. Dışarı uçunca 10sn ceza bile kesti hatta ac.
Üçüncüsü ise Kemal'in son virajda önüne kırmam :( Kemal, discord'tan da yazdım burdan da yazayım gerçekten çok üzgünüm. Tamamen benim hatam. Sola doğru çıkarken helicorsa yerdeki bordürlere denk geldi ve beyazlar karıştı. Ben arkada kaldın diye gördüm ama meğer hala solumdaymışsın. Gerçekten pardon. Cezamız neyse kesilsin lütfen :)

Önemli değil Burak, ben çok keyif aldım çekişmemizden.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Ne kadar centilmen bir kadro herkes birbirinden özür diliyor iki tarafta anlayışlı olunca herşey daha keyifli oluyor :) Teşekkür ederiz

“SimRacesTR Akademi Sezon 6” sayfasına dön