Endurance Yarış Günlükleri2.Resmi test haftası-Spa 25-28 Kasım 2017

Takvim, resmi ve test yarışları ile ilgili bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Ahmet Tokmak
Ad: Ahmet Tokmak
Has thanked: 53 time
Been thanked: 84 time

Re: 2.Resmi test haftası-Spa 25-28 Kasım 2017

Mesaj gönderen Ahmet Tokmak »

Aksama davette olacagim icin katilmam biraz zor gorunyor. Umarim saat 10 a yetisirim. Katilacak arkadaslara basarilar
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

diabolus79 yazdı:Siralamalarla alakalı ben de bir şey söylemek istiyorum, ilk çıkan klasmana ayrılan süre dolduktan sonra chat ekranıyla pite çağırmak yerine direkt servera restart atılıp diğer klasman pilotları yeniden servera girip kendi sıralama turlarını atsalar daha iyi olacak. Böylece ekstra atilan turlar, diger klasmanla beraber piste çıkmalar yaşanmayacaktır.

Zaten siralamalar yaristan ayrı gunde oldugundan atıyorum 21:00'de bir klasman çıksa 10 dk sıralama sürüp restart atılsa 21:15 veya 21:30 da diğer klasman için sıralama yapilabilir.

Sim buna izin verirse uygulamayı düşünüyoruz. Bu bize de çok mantıklı geliyor.
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör

Mesaj gönderen Taner »

macityusuff yazdı:Selam, yoğunluktan dolayı sıralama seansına katılım fırsatı bulamadım yarışta 22. Sırada başlayabilmem mümkün mü? Kurallara karşı bir durumsa belirtmekten çekinmeyin katılmayabilirim :)

Test yarışı olduğu için şimdilik katılabilirsin. Ama normalde en az bir resmi antrenman seansına katılman gerekirdi.
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör

Mesaj gönderen Taner »

-Resmi seanslarda pitten geçme cezası alan pilotlar gridin en sonunda yer alacaklardır. Kendi aralarında dizilimleri sıralama turlarındaki zamanlarına göre olacaktır.
-Formasyon turlarında yanlışlıkla da olsa kurallara uymayan pilot tespit edildiği an organizasyonu tehlikeye atmaması için anında sunucudan atılacaktır. Lütfen tekrar tekrar kuralları okuyun ve hiç acele etmeyin.
-Gerekli yazılımların bilgisayarınızda yüklü olduğundan emin olun.
-Sohbet ekranınızı araç içindeyken açık tutun. Grid dizilimi buradan ve Discord yazılımı üzerinden sağlanacaktır.
-Hala kuralları okumadığı alenen belli pilotlar var. Takım sahipleri pilotlarına bir kez daha kuralları okutsun lütfen. Pilotlarınızın sorumluluğunun size ait olduğunu tekrar hatırlatırım.
-Akşam sponsor kanalımız tarafından canlı yayın olacaktır. Kesinlikle sohbet kısmını kullanmayın. Bu konuda ciddi cezalar gelecek. Lütfen bunu kulak ardı etmeyin. Pilotlarınız ile iletişim için başka kanallar kullanın. Cezalar ve diskalifiyler konusunda dostluk ya da arkadaşlık ortamımıza güvenmeyin. Bunun altını çizerek belirtiyorum. Herkes kurallara tam riayet etsin. Bu yarış bir nevi herkes için görücüye çıkmak gibi olacak.

HERKESE BOL ŞANSLAR
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Güvenlik aracımızı görebilmeniz için gerekli olan skin dosyası

https://files.fm/f/kaasss2y

alternatif link
http://www.dosya.tc/server10/sme2n6/SRT ... r.rar.html
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
macityusuff
Ad: Yusuf Macit
Has thanked: 31 time
Been thanked: 39 time

Mesaj gönderen macityusuff »

Tüm modlu içeriğe sahip olmama rağmen oyunda yalnızca bu sunucuya giriş yapamıyorum, pratik seansı ya da diğer sunucular çalışıyor, 34. arabayı yükledikten sonra hata vermeden oyundan atıyor...
Lost But Won
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

macityusuff yazdı:Tüm modlu içeriğe sahip olmama rağmen oyunda yalnızca bu sunucuya giriş yapamıyorum, pratik seansı ya da diğer sunucular çalışıyor, 34. arabayı yükledikten sonra hata vermeden oyundan atıyor...

Alt tarafta minorating uyarısı veriyor olabilirmi ??
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Evet arkadaşlar güzel bir test haftasını geride bıraktık. Yaşanan sorunları sıkıntıları test yarışlarında düzeltip ligde aynı sorunları yaşamamak için elimizden geleni yapıyoruz. Yaşadığınız aksaklık ve sorunları varsa önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yarışa gelirsek tur bindirmelerde çok vakit kaybettim hem önümdeki aracı zora sokmamak için güvenli geçiş yapmaya çalıştım hemde hep sıralı virajlara denk geldik düzlükte şöyle rahat bir geçiş yapamadım :)). Genel anlamda tur bindirmeler gayet iyiydi gt3 araçları hemen hemen hepsi geçişlerde sorun yaşatmadılar. ufak tefek aksaklıklar yön değiştirmeler oldu ama onlar gayet normal. Birde gt3 ataklarına denk geldim 2 araç yan yana bana geçecek yer kalmıyordu. Bir geçişte ertekinle ufak bir temas yaşadık benmi çok açıldım o mu içeri girdi bilmiyorum replayden bulamadım :D kusura bakmasın.
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör

Mesaj gönderen Taner »

Yoğun bir yarış haftası oldu. Genele bakıldığında başarılı sayılabilecek bir haftaydı. Haftanın ilk antrenmanındaki teknik aksaklıkların giderilmesi ile 2. antrenman seansında takımlar garajlarını doldurdular. Yoğun geçen antrenman ve sıralama seanslarından sonra, yarışın başındaki grid diziliminde hata olacağını büyük oranda tahmin ediyorduk. Öyle olmasına rağmen yarış kontrolün profesyonelce ani bir kararla formasyonu bir tur uzatması olası kargaşayı önleyip gridi toparladı. Bu arada GT pilotlarının soğukkanlılığını yitirmeden beklemesi de takdir edilmesi gereken bir profesyonellikti.
Bir kaç ciddi temas haricinde yarış içi olaylar olağan şekilde seyretti. Oluşan temaslarda için gerekli incelemeler yapılıp tekrar olmaması için mutlaka uyarılar yapılacaktır. Kendi şahsi görüşüm olarak GT araçları oldukça profesyonel hareket ettiler ve sorun çıkarmadılar.
Oldukça verimli geçen bir tam hafta yarış testiyle herkes kendine düşen eksi ve artıları not etti. Sezon boyunca bu kadar yoğun geçecek yarış haftalarına alışmak için de psikolojik olarak iyi bir test oldu.
Bütün takımlara verimli katılımlarından dolayı teşekkür ederim.

“Endurance Yarış Günlükleri” sayfasına dön