DUYURULARSRTR 2018 PARKURLARDA

Platin e-sport ligi ile ilgili önemli duyurular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Maverick
Ad: İlker ÖZKAN
Has thanked: 1 time
Been thanked: 39 time
İletişim:

SRTR 2018 PARKURLARDA

Mesaj gönderen Maverick »

Merhaba Değerli Büyüklerim Ve Sevgili Arkadaşlarım, Umarım Herkesin Sağlığı Ve Keyifi Yerindedir. :) Uzunca Bir Süredir Yarışlarda Bulunamasamda İzleme Konusunda Desteklerimi Sürdürmekteyim Liglerde Yarışan Herkese Başarılar Dilerim 8-) 2017 Yılında SRTR Ailemizde Çok Güzel Gelişmeler Oldu Bunlardan Birisi İse EGE ASAL MOTORSPOR Tarafından Bir Proje Olarak Düzenlenen ''Ege Asal Challenge'' Kazanmamızdı. Buradan Tekrar 2017 Ege Asal Challenge Şampiyonu Engin BERKAN Abimizi Tebrik Etmek İstiyorum. Simülasyon Dünyasının Hiç Parkurlara Çıkmamış Kişileri Üzerindeki Etkilerini Gün Geçtikçe Görmekteyiz. Bende Bu Etkileri Destekleyen Bir Kişi Olarak 2018 Ege Asal Challenge SRTR Ailesinin Katılımını Bekliyor Olmam. Bu Projeye Katılmak İçin EHLİYETE SAHİP OLMANIZ GEREKLİDİR. Yaş Sınırı YOKTUR. Bence En Güzel Kısmı Herhangi Bir ÜCRET ÖDEMENİZE GEREK OLMAMASIDIR. ''TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.'' Ücretsiz Olmakla Beraber Başarılı Olursanız EGE ASAL MOTOSPOR Sponsorluğunda Yarışa Katılıyorsunuz. 2017 Yılında SRTR Ekibinden 3 Kişi Katılım Gösterdik. İnşallah 2018 Yılında Yapılacak Bu Etkinlikte Daha Fazla Kişi İle Katılım Gösterip Ailemizden Bir Şampiyon Daha Çıkartmayı Başarırız... :twisted: 8-)

Katılım Formu ---> http://s7.dosya.tc/server4/cawmhw/KATIL ... 8.doc.html
*Formu doldurduktan sonra info@egeasalmotorspor.com e-mail adresine gönderin
*Hobiler Bölümüne ''Simracerstr'' Yazmayı Unutmayın !

Resim
Resim
Resim
Resim
En son Maverick tarafından 09 Nis 2018, 20:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sağlık Bakanlığı Onaylı Paramedik Ve Aşırı Dengesiz Yarışçı...

İnsanların gölgesi, kendilerinden büyükse; O yerde güneş batıyor demektir.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Assetto Corsa

Re: SRTR 2018 PARKURLARDA

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Bu sene kesinlikle kaçırmayacağım :)
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Maverick
Ad: İlker ÖZKAN
Has thanked: 1 time
Been thanked: 39 time
İletişim:

Mesaj gönderen Maverick »

Ortaya İddia Çıkar Mı Acaba :?: :lol:
Sağlık Bakanlığı Onaylı Paramedik Ve Aşırı Dengesiz Yarışçı...

İnsanların gölgesi, kendilerinden büyükse; O yerde güneş batıyor demektir.
Kullanıcı avatarı
TuNaXi
Ad: Tuna Geredelioğlu
Has thanked: 68 time
Been thanked: 35 time

Mesaj gönderen TuNaXi »

Ne zaman olacak belli mi??
Kullanıcı avatarı
Kemal Çetinkaya
Ad: Kemal Çetinkaya
Has thanked: 7 time
Been thanked: 14 time

Mesaj gönderen Kemal Çetinkaya »

Ege Asal Metal - Mithat Abi desteği ile çok fazla yarışa katıldım. Uzun süre sponsorumdu ralli ve tırmanmalarda. Yaptıkları bu organizasyonlar ve yarışlarda bir çok motorsporları severe imkan sağlıyorlar. Elini bu şekilde taşın altına koyan birileri daha yok (tosfed yıldınızı arıyor projesinde yaş sınırlaması ve ufak bir bütçe gerekiyor katılmak için).

İzmir'e geldiğinizde haber verin. Ben de desteklemek için yanınızda olmak isterim. Herhangi bir şeye ihtiyacınız olduğunda da haber verin elimden ne geliyorsa yardımcı olurum.

İmkanı olanlar "tosfed yıldızını arıyor" projesini de takip etsin. http://www.tosfedyildiziniariyor.com/
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Assetto Corsa

Kemal Çetinkaya yazdı:Ege Asal Metal - Mithat Abi desteği ile çok fazla yarışa katıldım. Uzun süre sponsorumdu ralli ve tırmanmalarda. Yaptıkları bu organizasyonlar ve yarışlarda bir çok motorsporları severe imkan sağlıyorlar. Elini bu şekilde taşın altına koyan birileri daha yok (tosfed yıldınızı arıyor projesinde yaş sınırlaması ve ufak bir bütçe gerekiyor katılmak için).

İzmir'e geldiğinizde haber verin. Ben de desteklemek için yanınızda olmak isterim. Herhangi bir şeye ihtiyacınız olduğunda da haber verin elimden ne geliyorsa yardımcı olurum.

İmkanı olanlar "tosfed yıldızını arıyor" projesini de takip etsin. http://www.tosfedyildiziniariyor.com/

Kemal ona yaş tutmuyor yaw :)
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Assetto Corsa

Maverick yazdı:Ortaya İddia Çıkar Mı Acaba :?: :lol:

gaz verme gaz verme
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Evet arkadaşlar geçen sene katılıp 50 kişi içinde birinci olup sonrasında usta pilotların arasında piste çıktım. Ordada ilk etap 4. ikinci etap kılpayı farkla 2. olup genel klasmanda 3. olarak kupamı aldım. Organizasyon çok güzeldi ve çok keyifli geçti. Hem Mithat Dikere hem Fazıl Güçeli ve Enis Alpsoy'a çok teşekkür ederim. Hem çok ilgilendiler hemde çok keyifli vakit geçirmemi sağladılar. Yarışın ikinci etapında süremi 10 sn aşağıya çekmiştim ve bütün yarış süreleri allak bullak olmuştu. Piste son çıkan pilot yarım saniye farkla son anda geçerek birinciliği almıştı. Eğere geçemeseydi iki etap sonunda birinci olarak çıkacaktım. Gerçekten zorlu ve çok keyifli vakit geçirdim. Şampiyona sonrasında çok güzel bir gala gecesi yaptılar. Gala gecesinede arayıp çağırdılar ama işlerimden dolayı gidemedim. Şuan için Türkiye'de bir benzeri daha olmayan bir organizasyon.

Videoyu Şuraya bırakayim
1. Etap
https://www.youtube.com/watch?v=ZzX-eictE8U&t=115s
2. Etap
https://www.youtube.com/watch?v=cbk08PyCXXw
Son Bilgi

Sende katıl keşfedilme fırsatı yakala!

Ege Asal Motor Spor, otomobil sporlarına yeni yetenekler kazandırmak için 2013 yılın da başlattığı ''Ege Asal Challenge'' projesini bu yıl da sürdürüyor. Ehliyeti olan herkesin hiçbir ücret ödemeden katılabildiği Challenge da otomobile hakimiyet, kurallara uyum ve parkuru tamamlama süreleri dikkate alınarak adaylara puan verilecek. Challenge seçmeleri sonun da en yüksek puanı toplayacak 1 kadın ve 1 erkek aday Eylül ayında İzmir'de yapılacak Otokros yarışmasına Ege Asal Metal sponsorluğunda katılacak.

Adaylar başvuruları için gereken kayıt formunu 9 Nisan 2018 tarihinden itibaren http://www.egeasalmotorspor.com web sitesinden temin edebilecek.
Kullanıcı avatarı
dogan senturk
Has thanked: 3 time
Been thanked: 3 time

Mesaj gönderen dogan senturk »

Ben bunu kaçırmışım renç koçibey eğitim seminerleri vardı eskiden onun gibi sanırım hemde katılım bedava süpermiş ama izmirde :)

Bu arada forumumuzun yeni üyelerinden Emre Şentürk arkadaşımız tosfed yıldızını arıyor finalitlerinden ondan bilgi alınabilir konuyla ilgili.
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Gene orada yerimizi alıcaz bu sene çok daha fazla katılım sağlamaya çalışalım. Bir de katılım için bir tshirt planımızı var eğer olursa gelecek arkadaşlara bu tshirtler ile katılmasını rica edeceğiz.

“DUYURULAR” sayfasına dön