Hafta Sonu Şampiyonası Porsche Cayman GT4Hafta Sonu Şampiyonası Porsche Cayman GT4

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
mert_sch
Ad: Mert
Has thanked: 20 time
Been thanked: 8 time

Re: Hafta Sonu Şampiyonası Porsche Cayman GT4

Mesaj gönderen mert_sch »

Boundless yazdı:Arkadaşlar çalışmalarımız ve testlerimiz sürüyor turnuvada ufak bir değişiklik yapıyorum pistleri amerika pistleriyle değiştiricem. Hem platin lig için olan pistleri yarışta test etmiş olucaz hemde farklı pistlerde tur atıp sıkılmadan yeni pistleri öğrenicez. Bu hafta sonu değil bir sonraki hafta sonu şampiyona başlayacak bir aksilik olmaz ise.

Pist olarak önerilerinizi yazabilirsiniz. değerlendirmeye alalım. Ben testlere başladım en kısa zamanda tarih ve pistleri paylaşacağım.

Modlu pistler yerine orjinal pistleri tercih ederim.ama Hockenheim eklenirse istisna olarak çok güzel olur..

Ve bu arada yarışlar Cumartesi veya Cuma olursa katılım oranı artabilir.Pazar gününden sonra ertesi gün iş güç okulu olanlar vardır pazar olmazsa daha rahat olur
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

mert_sch yazdı: Modlu pistler yerine orjinal pistleri tercih ederim.ama Hockenheim eklenirse istisna olarak çok güzel olur.

Mod pistlere alışın beyler. Simyarışının doğasında bu var. Modlar olmasa şu an simler de olmazdı. Kunos da dahil bir çok sim modları destekler çünkü bu onların maliyetini azaltıp rutinleşmesini engeller. Mod pistler sorun olmadığı sürece hayat kurtarır. ;)
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Arkadaşlar Amerika pistleri güzel de ben Watkins Glen'in arka düzlüğünde 385 beygirlik Cayman'imle sürünmek istemiyorum :D Abi ekleyin Laguna Seca'yı, Zandvoort'u, İstanbul Park'ı, Vallelunga'yı millet nasıl keyif alıyor sonra izleyin. Aşırı uzun virajlı, düzlükleri bitmeyen pistleri bu araç ne yapsın :D Amerika'ysa Laguna Seca var, modsa da hem o hem de İstanbul Park var. Zandvoort ve Vallelunga gibi pistler de tam bu araca uygun işte dar ve tümsekli yerleri var acayip mücadeleler olur. Lütfen 5-6 km'lik git git bitmeyen uçsuz bucaksız Amerikan pistlerini koymayın, LMP2 aracı bile zorluk çekiyor bazen :D
Kullanıcı avatarı
Emin Babaoglu
Moderatör
Ad: Rustoocas
Has thanked: 195 time
Been thanked: 295 time
İletişim:

Mesaj gönderen Emin Babaoglu »

Resim
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

FurkanOzcan yazdı:Arkadaşlar Amerika pistleri güzel de ben Watkins Glen'in arka düzlüğünde 385 beygirlik Cayman'imle sürünmek istemiyorum :D Abi ekleyin Laguna Seca'yı, Zandvoort'u, İstanbul Park'ı, Vallelunga'yı millet nasıl keyif alıyor sonra izleyin. Aşırı uzun virajlı, düzlükleri bitmeyen pistleri bu araç ne yapsın :D Amerika'ysa Laguna Seca var, modsa da hem o hem de İstanbul Park var. Zandvoort ve Vallelunga gibi pistler de tam bu araca uygun işte dar ve tümsekli yerleri var acayip mücadeleler olur. Lütfen 5-6 km'lik git git bitmeyen uçsuz bucaksız Amerikan pistlerini koymayın, LMP2 aracı bile zorluk çekiyor bazen :D

Sende haklısın be Furkan :)). Ama bakınca her platformda aynı pistlerde yarışıyoruz biraz değişiklik daha keyifli olmazmı. Bu arada illa uzun pist olması gerekmiyor daha kısa pistleride kullanabiliriz laguna seca gibi.
senin arabana +100kg koyarsak mücadeleler güzel olabilir :D

Bu arada yarışları Cumartesi olarak ayarlıyoruz zaten önümüz kış evde tıkılıp kaldığımız cumartesi akşamlarını değerlendirelim.
Kullanıcı avatarı
cyberboy
Ad: Onur
Has thanked: 74 time
Been thanked: 3 time

Mesaj gönderen cyberboy »

Ad-Soyad: Onur SÜZEN
Steam adı: cyberboy89
Steam GUID: 76561198461114902
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Evet arkadaşlar İstanbul Park 14.10.2017 ile start veriyoruz. Her hafta farklı bir ülkeye konuk olup zorlu pistlerde hem aracın hemde kendimizin limitlerini ne kadar zorlayacağız görelim.
Katılıma göre her şampiyona sonunda 1 hafta ara verip yeni pistlerde tekrar edecektir.
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Siteye girdiğim gibi gördüm, oldukça renkli olacak bu mini turnuva. Herkesin önerisi dikkate alınıp hazırlanmış bir takvim olmuş izlenimi var, bunun için ayrıca teşekkür ederim.

Boundless yazdı:Evet arkadaşlar İstanbul Park 14.10.2017 ile start veriyoruz. Her hafta farklı bir ülkeye konuk olup zorlu pistlerde hem aracın hemde kendimizin limitlerini ne kadar zorlayacağız görelim.
Katılıma göre her şampiyona sonunda 1 hafta ara verip yeni pistlerde tekrar edecektir.
Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

İsmimi yazdırayım da çok kıymetli netim teşrif ederse yarışırım :mrgreen:

Ad Soyad : Ozan Ülkügil
Forum Adı : Ozan Ulkugil
Steam GUID: 76561198048227244