Hafta Sonu Şampiyonası Porsche Cayman GT4Porsche Cayman GT4 S1 R1 İSTANBUL PARK

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Porsche Cayman GT4 S1 R1 İSTANBUL PARK

Mesaj gönderen Boundless »

Resim

Araç: Porsche Cayman GT4 Clubsport
Yarış süresi: 30dk
Standing start ( false start uygulanacak ve pite atacak )
Sıralama: 10 dk
Saat : 21:30
ARAÇLARDA DEBRİYAJ YOKTUR İLK STARTTA IŞIKLAR SÖNENE KADAR VİTESE ATMAYIN

Uzun bir bekleyişin ardından hafta sonu kupasına startı verdik. İstanbul park pistiyle başlayacak olan turnuva birbirinden zorlu 3 pistle daha devam edecek. ilk yarış zorlu olacak gibi duruyor merakla yarış sonucunu bekliyoruz.
peez
Ad: Barış Karasakız
Has thanked: 19 time
Been thanked: 20 time

Re: Porsche Cayman GT4 S1 R1 İSTANBUL PARK

Mesaj gönderen peez »

TC ve ABS kapalı mı olacak ?
Barış Karasakız
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Server'da kapalıydı, GT4'e de saf sürüş tecrübesi yakışır zaten :D Fren basıncını 92-95 arasında kullanıyorum ayarlarda, henüz tutturamadım tam olarak ama bu değerler iyi.
peez yazdı:TC ve ABS kapalı mı olacak ?
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
İletişim:

Ufuk'un çekilmesi motivasyonumu baya azaltsa da mücadelenin zorlu olacağı konusunda hiç şüphem yok. İlk günden Onur'un attığı yakın tur da geliştirecek büyük bir alanın olduğunu gösteriyor. 2:02'lere inemezsem büyük sıkıntı yaşayacak gibiyim. Aracın ön sağ lastiği 8. virajın tek başına eskitmeyi başardığı bir lastik. Henüz sadece 3-4 turluk kısa stintler atsam da bu stintlerde bile ön sağ RaceEssentials'a göre daha fazla aşınıyordu. Bu yüzden yavaş virajlarda aracın dengesinden ve tek tur performansında birkaç ondalıktan vazgeçip yarışın ilerleyen turlarında önden kaymayı nötrleyecek bir arkadan kayma yaratmaya çalıştım ayarlarda. 8. virajın haricinde pistin tamamı yavaş, teknik ve çoğu birbirine bağlanan, oldukça yüksek çekiş gerektiren virajlardan oluşmakta. 8. viraj bu yüzden oyunu bozuyor :D Bakalım, umarım hafta sonu katılımı bol ve keyifli bir yarış olur.
peez
Ad: Barış Karasakız
Has thanked: 19 time
Been thanked: 20 time

Mesaj gönderen peez »

şunu koyayım şöyle o zaman;
https://www.youtube.com/watch?v=FosXQrzDTlY
Barış Karasakız
Kullanıcı avatarı
r_erarslan
Ad: Resat Erarslan
Has thanked: 76 time
Been thanked: 16 time

Mesaj gönderen r_erarslan »

Birisi elindeki İstanbul park dosyasını upload edebilir mi ? Eski versiyonu bulamadım servera giremiyorum.
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
İletişim:

Elimdeki sürümle dün girebildim server'a. Buraya da yükledim, dene istersen: link
r_erarslan yazdı:Birisi elindeki İstanbul park dosyasını upload edebilir mi ? Eski versiyonu bulamadım servera giremiyorum.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

FurkanOzcan yazdı:Ufuk'un çekilmesi motivasyonumu baya azaltsa da mücadelenin zorlu olacağı konusunda hiç şüphem yok. İlk günden Onur'un attığı yakın tur da geliştirecek büyük bir alanın olduğunu gösteriyor. 2:02'lere inemezsem büyük sıkıntı yaşayacak gibiyim. Aracın ön sağ lastiği 8. virajın tek başına eskitmeyi başardığı bir lastik. Henüz sadece 3-4 turluk kısa stintler atsam da bu stintlerde bile ön sağ RaceEssentials'a göre daha fazla aşınıyordu. Bu yüzden yavaş virajlarda aracın dengesinden ve tek tur performansında birkaç ondalıktan vazgeçip yarışın ilerleyen turlarında önden kaymayı nötrleyecek bir arkadan kayma yaratmaya çalıştım ayarlarda. 8. virajın haricinde pistin tamamı yavaş, teknik ve çoğu birbirine bağlanan, oldukça yüksek çekiş gerektiren virajlardan oluşmakta. 8. viraj bu yüzden oyunu bozuyor :D Bakalım, umarım hafta sonu katılımı bol ve keyifli bir yarış olur.

WTCC yarışından sonra biraz antreman yapıcam ikisi birbirini çok bozuyor :)
Setup at istersen oolmuşmu diye deneyelim bakalım :D senin için sıkıcı olmayız inşallah
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
İletişim:

Yok hocam estağfurullah, o anlamda demedim :D Ufuk bence şu an ligde hız-istikrar anlamında en komple ve en iyi pilot, onla karşılaştırma yapmak herkes için mükemmel bir fırsat olacaktı. Araç ayarını da vereyim: link

Geçtiğimiz gün girdiğimde hızdan ziyade aracın yarışta nasıl değişeceğine bakmak istemiştim. O yüzden tek turda çok iyi bir ayar olmadığını şimdiden belirteyim.

Boundless yazdı:WTCC yarışından sonra biraz antreman yapıcam ikisi birbirini çok bozuyor :)
Setup at istersen oolmuşmu diye deneyelim bakalım :D senin için sıkıcı olmayız inşallah
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

son an da baska işerim çıktı. gelemessem size bol şanslar.

“Hafta Sonu Şampiyonası Porsche Cayman GT4” sayfasına dön