PCars Sezon 3 LMP2S03Y05 Road America

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Re: S03Y05 Road America

Mesaj gönderen COJ »

@EV0T3CH Ali ile baştan sonra çok güzel bir yarış geçirdik. Eminim o da en az benim kadar keyif almış ve terlemiştir :) Milimi milimine tampon tampona 24 tur attık.

Ali'nin aracı viraj çıkışlarında çok başarılıydı, düzlüklerde de topspeed e benden erken ulaşıyordu, Benim ise aracımın viraj kabiliyeti daha iyiydi ve frenlemede daha kontrollüydü. Kısacası tamamen çapraz ve zıt araçlara sahiptik :)
Daha önce de başka klasmanlarda uzun battle'lar yaptığımız Ali'nin bu yarışta 24 Tur boyunca hem baskıma mağruz kalırken hemde kendisi baskı yaparken sergilediği sürüş kusursuzdu. Öyle süren bir pilota karşı önde bitirmek ve onunda takdirini almak mutluluk verici, Kendisini tebrik ederim.

Takım arkadaşım @oXideX Kemal için sıkıntılar sona ermedi. Sanırım bir FFB bug'ı veya çakışması var ama sonraki yarışa kadar çözeceğiz. Çözülürse çok daha önlerde mücadele edecektir çünkü antremanlarda en az benim kadar hızlı idi ve bu yarışta galibiyet için rekabet edebilecek durumdaydı.

Barış ve sihirli aracı nasıl olduysa arkamızda bitti. Tebrikler.

Diğer arkadaşlarda yayına güzel mücadeleler yansıtmışlar. Ekibimiz dünya klasmanında işler çıkarıyor.

Gökhan mükemmel sunmuş teşekkür ederiz.
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Has thanked: 158 time
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

Yarışan, mücadele eden, kameralara enfes görüntüler bırakan bütün arkadaşlara ve sunumu için Gökhan a teşekkürler. Bunları her yarış diyoruz ve demekten de bıkmayız...

Bu sezon ilk defa bir yorum yazıyorum çünkü gerçekten yarışlardan sonra yarışı tamamen unutmayı tercih ediyordum. Pist üzerinde ben aracımı istediğim şekilde sürdüğüm sürece gerçekten de kaçıncı olduğumu hiç düşünmem, amacım yarış kazanmak olsa da en büyük hedefim yarıştan keyif almak ama bunun ihtimali elimden alınınca her şey çekilmez oluyor benim için. Bu sezon dördüncü kez direksiyon sorunu ile karşılaştım ve normalde dolu depo ile attığım turdan, boş depo ile 1 saniyeden daha fazla yavaştım, bu durum yarışa da yansıdı haliyle ve en üst pozisyonda bitmiye çalıştım. Tabi her şey sorunsuz olsa yarışları kazanırdım demek değil bu, belki sonuçlar hiç değişmeyecekti ama zevk almak en önemli olay burada, bu sorunları yaşayan arkadaşlar anlayacaklardır beni.

Yarış a gelirsem, @okufa ile tüm yarış boyunca önlü arkalı gittik, çok güzel bir çekişmemiz oldu, o kadar tempoya ve hızlı virajlara rağmen araçlarımızı güzel kontrol ettik. Bendeki direksiyon sorunu ve Fatih abinin yarışa hazırlıksız gelmesi ile aslında pist üzerindeki hızlı olduğumuz yerler farklılık gösteriyordu. Yarışın son turuna girmeden evvel kendisi bir hata yapmasaydı önünde bitirebilir miydim emin değilim, kendisini de ayrıca tebrik ederim.

Bu yarışın en güzel kısmı benim için takım arkadaşım @COJ un yarışı kazanmasıydı, çok ihtiyacı olan bu birinciliği güzel bir mücadele sonucu hakederek aldığını düşünüyorum. Bu yarışta takımımızı da biraz daha yukarı taşımış olduk.

İlerideki yarışlarda umarım sorun yaşamam ve güzel yarışlar çıkarırız. Sevgiler.
Resim
Kullanıcı avatarı
EV0T3CH
Ad: Ali
Has thanked: 102 time
Been thanked: 42 time
İletişim:

Mesaj gönderen EV0T3CH »

Özellikle Semih ile mücadelemden gerçekden keyif aldım dediği gibi viraj kabiliyeti yüksek bir setup vardı her viraj farkı kapatarak geldi ikinciliğe hiç üzülmeim kendisini ayrıyetten kutluyorum. Barış da eğer birkaç tur olsaydı yetişme şansı vardı benden hızlı turlar atıyordu muhtemelen benim setup kaynaklı sıkıntım vardı. Ayrıyetten katılan bütün pilot arkadaşları tebrikler Zolder'de görüşmek üzere :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Resmi Yarış Sonuçları Konu başlığı altında paylaşıldı.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT

“PCars Sezon 3 LMP2” sayfasına dön