SimRacesTR Akademi Sezon 5 (Newbie CUP)9. Yarış İstanbul Park 14.Kasım.2017

Moderatör: Moderatörler

Darklord
Ad: Levent
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: 9. Yarış İstanbul Park 14.Kasım.2017

Mesaj gönderen Darklord »

Puan durumuna nerden bakabiliyoruz?
Kullanıcı avatarı
yunussstokmak
Ad: Yunus
Has thanked: 3 time
İletişim:

Mesaj gönderen yunussstokmak »

Elektrik sorunum hala devam etmekte. Bu yüzden yarışa katılarak bilgisayarı riske atmak istemiyorum yine. Ups temin etmekte ufak bi sıkıntı yaşadığımdan yarışa katılamayacağım. Yarışacak arkadaşlara başarılar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Resim
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Darklord yazdı:Puan durumuna nerden bakabiliyoruz?

buradan bakabilirsin

http://server.simracerstr.net:50040/championship
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

Akademiye katılan pilot arkadaşların, bugün yarış sonrası yapılacak Platin lig seansı canlı yayınını takip etmeleri oldukça önemli. Zira bu seri Platin lig için bir nevi destek serisine dönüşüp kombine edilecek. Yayın sırasında merak ettiklerinizi soru-cevap şeklinde iletebilirsiniz. Başarılar herkese.
Kullanıcı avatarı
Ahmet Tokmak
Ad: Ahmet Tokmak
Has thanked: 53 time
Been thanked: 84 time

Mesaj gönderen Ahmet Tokmak »

Sezon içerisindeki mücadeleler ve özellikle ilk 6 yarış katılım çok güzeldi. Lige kayıt olurken bu kadar keyifli geçeceğini pek düşünmemiştim. Katılan ve emek veren herkese teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Arkadaşlar replay alan varsa burdan paylaşabilirmi lütfen
Kullanıcı avatarı
Harun A.
Ad: Harun Aydin
Has thanked: 135 time
Been thanked: 28 time

Mesaj gönderen Harun A. »

Akademi sezon 5 e katılan herkesi tebrik ederim. Site yönetimine de teşekkür ederim çok güzel bir sezon hazırlamışlar. İlk yarışlarda katılım sayısı fazlaydı bol bol çekişmeler gördük. Şampiyon Ahmet i de ayrıca tebrik ederim.
Kendi adıma çok güzel bir deneyim oldu. Simülasyon dünyasına yeni adım atmama rağmen iyi zamanlar yakaladığımı düşünüyorum platin liginde bunu bir üst seviyeye taşımak istiyorum. 6.sezon a katılacak arkadaşlara başarılar.
Kullanıcı avatarı
tacsizkral
Ad: Eser Sürücü
Has thanked: 49 time
Been thanked: 29 time

Mesaj gönderen tacsizkral »

emek veren herkese teşekkürler. akademi diye girdiğim sezonda gerçekten çok hızlı kişilerle yarışmaya çalışmak enteresan bir deneyim oldu. ahmet, levent ve diğer hızlı pilotlarla sezonda bulunmak hem zor hemde eğlenceliydi. şampiyonu ayrıca tebrik ederim. herkese teşekkürler. hızlı pilotların seviyesine gelmek çok zor fakat en azından mücadele seviyemi artırmak her yarışta bulunmak ve deneyimi paylaşmak çok güzeldi.
diğer akademi sezonunda görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
serkan kaplan
Süper Moderatör
Has thanked: 111 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen serkan kaplan »

Beyler inceleme için replay lazım alan varsa paylaşsın bir zahmet.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
AirborneTR
Ad: Levent
Has thanked: 103 time
Been thanked: 67 time

Mesaj gönderen AirborneTR »

Benim için yine sorunlarla dolu bir yarış oldu. İlk turlarda ufak hatalarımdan dolayı bir iki sıra kaybettim. Daha sonra 2 kez pist çizgisi ihlali sebebiyle ceza aldım. 1 kez spin atıp pist dışı yaşadım. Daha sonra öndeki grubu yakaladım. Sanırım 3,4 ve 5. pilotlardı, çok yakın sürüyorlardı. Bu gruba yaklaşınca Onur'a çarptım spin attım. Ön kanadı kırdım. Aracın önü tutmayınca bir iki tur idare edip 11. turda erken pit yaptım. Pite girerken ön kanat değişimi için seçim yapmadığımı farkettim. Onu seçmeye çalışırken pit girişindeki duvara çarptım, sağ ön süspansion kolunu kırdım. Hemen süspansiyon sistemi içinde tamir seçeneğini seçtim. Haliyle çok uzun bir pit stop oldu. Pitten çıktığımda önümde arkamda pek kimse yoktu. Kendi başıma stabil turlar atmaya çalıştım. Önde Burak'la farkı biraz kapatmışken onun spin attığını gördüm onu geçtim. Yarışın en hızlı turunu atıp 4. olmak yine üzdü. Kendi adıma bu ligden çıkardığım sonuç, tek tur olarak iyi denebilecek zamanlar yakalayabiliyorum fakat yarış içinde 30 turu hatasız götüremiyorum. Yarış heyecanı ve stresi ayrı bir olay. Ayrıca araçları ilk kez kullanıyor olmamın etkisi de var. Pistlerin de çoğuna ilk kez çıktım. Biraz daha tecrübe kazanırsam ve setup konusunda kendimi biraz geliştirebilirsem daha iyi sonuçlar alabilirim diye düşünüyorum.

Bütün sorunlara rağmen lig benim için çok iyi geçti, çok keyif aldım. Yarışın içinde bütün bu olaylar var, olmazsa olmaz, tadı tuzu diyebiliriz. Öncelikle SRTR yönetime tekrar teşekkür ederim bu harika organizasyonu bize sağladıkları için, daha sonra tüm katılan arkadaşlarımı ve şampiyon olan Ahmet'i tebrik ederim.

“SimRacesTR Akademi Sezon 5 (Newbie CUP)” sayfasına dön