İlk 10’a girmeyi başararak her iki aracıyla da puan almayı başaran PokeDrive Instict takımının pilotu Efe Can Mutlu ile gerçekleştirdiğimiz ropörtajda tecrübeli pilot Barselona yarışını bizim için değerlendirdi. Gelecek yarışlar ve araç hakkında da görüşlerini paylaşan Efe Can takımın hedefini açıkladı, takım arkadaşının canlı yayında söylediklerini de yalanladı.

 

Efe Can Mutlu Ropörtajı:

-AMG ile takım olarak ilk 10’a girip puan almayı başardınız. Araç hakkında hala şüpheleriniz var mı? Takım arkadaşın canlı yayında aracın kötü olduğunu ima etti. Bir fikir ayrılığı mı söz konusu?

“Şu an aracı hala limitlere ulaştıramadık. Çok iyi pilotların olduğu bir ligde mücadele ediyoruz. Amacımız 6. ve 7. sıralar arkasına düşmemek. Yaşadığım cezalar ve yaptığım hatalardan dolayı 9.luğa kadar yükselebildim. Fikir ayrılığı yok Mehmet sadece araca henüz uyum sağlayamadı. Önümüzdeki yarış gerçek performansımızı göstereceğiz.”

-Yarış içindeki tur zamanlarınıza baktığımız zaman bahsettiğiniz sıralar ile aranızda tur başına 1,5 saniye olduğunu görüyoruz. Tur başına yaklaşık %10 daha yavaş bir aracı gelecek yarışa kadar hızlandırabileceğinize inanıyor musunuz?

“Tabi ki burada olan tek sıkıntı ilk yarışın çok sıkışık bir döneme denk gelmesi ve yeteri kadar antreman yapamamamız. Önümüzdeki her şey çok daha iyi olucak.”

Bir önceki yazımız olan Serkan Yalnız takımının iyi bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. başlıklı makalemizde benders, ceza ve lisans hakkında bilgiler verilmektedir.

Published
Views 264

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi