Sezonun ikinci yarışı büyük bir mücadeleye sahne olurken bu mücadeleden galip ayrılan taraf Ayhancan Güven oldu. Podyum mücadelesinde İlk sırayı Ayhancan Güven alırken hemen arkasında Ufuk Baba ikinci, Ozan Ulkugil ise üçüncü olarak bu zorlu mücadeleden podyum çıkartmayı başardı. Furkanla yarış boyunca mücadele eden Ozan, Furkanı podyum dışında bıraktı. Furkanın Podyum dışında kalması büyük bir sürpriz olurken Furkan “Podyum dışında kalmama rağmen en iyi yarışlarımdandı” Sözleri yarışın ne kadar zorlu geçtiğini anlatmaya yeterli. Yanlızca podyumda değil arka sıralardada büyük mücadeleye sahne olan yarış izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı.

Puanlamanın devamlı değiştiği E-Sport Super CUP sprint serisinde bir sonraki zorlu mücadele Almanyanın ünlü pisti Nurburgring GP de koşulacaktır. Cumartesi aynı saatte TV8,5 ta yayınlanacak olan yarışımızı kaçırmayın.

Bir önceki yazımız olan rFactor 2 Akademi Başlıyor başlıklı makalemizde clio cup, pist şampiyonası ve rfactor 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Author Boundless
Published
Categories Duyurular
Views 547

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi