Adnan Eren ile gerçekleştirdiğimiz röportajda pilotun hem 120 dakikalık SPA yarışına hem de GT3 sezonuna kendi açısından karamsar baktığını öğrendik.  Tecrübeli pilot bireysel yarışmaya mecbur edildiğini söyledi. Eski takım kaptanı Serkan Kaplan’a hem başarılar hem de bol spinli bir 120 dakika diledi.

İşte röportajın tamamı:

-Yaklaşan Gt3 sezonunun son test yarışı olan Spa’da birlikteyiz. İki saat sürecek bu yarış hakkında genel düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

“Geride bıraktığımız kabus gibi bir dtm liginden sonra GT3 de iddalı olacağımı düşünmüştüm. Ama sonuç benim açımdan hüsranla sonuçlanacak gibi görünüyor. Bir türlü araca hakim olamıyorum. 2 Saatlik SPA yarışı için de aynı şeyler söz konusu, bir türlü hangi aracı kullanmam gerektiğini bulamadım. Hemen hemen bütün araçlarda sorun yaşıyorum. SPA yarışı için de bir iddam yok. Sadece yarışı bitirmeye çalışacağım.”

-GT3 sezonu için bireysel katılım için kayıt yaptırdınız. Serkan Kaplan’ın Dream Team dışında bir pilot ile yeni takım kurması konusundaki düşüncelerinizi alabilir miyiz?
“Evet, bireysel katılmayı uygun gördüm. Şartlar onu gerektirdi, biraz da mecbur kaldım. Serkan’a gelecek olursak, yıllardır arkadaş olduğu Taner ile beraber takım kurmaları gayet normal. Serkan istediği kadar beni takıma almasın, ben onun yakasını bırakmam. Serkan’a ve Taner’e yeni takımlalarında başarılar dilerim. Ayrıca bol spinli yarışlar da dilerim.

 

Bir önceki yazımız olan PS4| Formula 1 2016 Ligi Kayıt Başlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Published
Views 248

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi