Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle bu yolda bana destek olan ve büyük bir aile olmamızı sağlayan siz değerli üyelerimize teşekkür ile başlamak istiyorum yazıma. Yaklaşık 1 yıl kadar önce Assetto Corsa’yı satın almam ile başladı aslında serüven. Daha ilk günden DH Forum sayfasındaki Assetto Corsa başlığına girip “şampiyona düzenleyelim mi?” soruma gelen tepkiler sonrası bir anda Assetto Corsa Türkiye olmuştuk.

abart500 kupası

Önce Fiat 500 Tek Marka Kupası ile başladık. Amatör halimiz ile çarpışan araba gibi arabaları parçalaya parçalaya ilerliyorduk 🙂 Semih Emre Ekinci usta pilotajı ile Fiat 500 kupasını aldı.

Baktık bu araçlar bize yavaş geliyor biraz daha hızlanmamız lazım dedik. Pist araçları araştırmamızdan sonra Marcas Pist Şampiyonasına karar verdik.

yarış1

Tank gibi olan araçlarımız ile cebelleşerek bir şampiyona geçirdik. Zaman zaman birbirimize kızdık, zaman zaman centilmence yol verdik. Serkan Kaplan’ın şampiyonluğu ile Marcas’ı da geride bıraktık.

Baktık ki bu iş sadece Assetto Corsa ile olmuyor ve giderek büyüyor. Artık Assetto Corsa ismi bize yeterli gelmiyordu ve amacımızı büyütmek, geliştirmek için farklı bir platform olmamız gerekiyordu.

Tüm Türk Sim yarışçılarını toplayacağımız bir platform düşünmeye başladık ve sonucunda SimRacersTR ortaya çıktı.

DTM Şampiyonası ile başladığımız bu yolda şuanda Newbie ligimiz, WTCC ligimiz ile devam ediyoruz. 2017 sezonu için hazırlıklarımız sürerken PS4 oyuncusu olan arkadaşlarımızdan gelen istekler üzerine artık PS4 platformuna da adım atmış bulunuyoruz. (PS4 konusunda EmrahÖRTEL‘den destek alabilirsiniz)

İlerlediğimiz bu 1 yıllık yolda bizden desteklerini esirgemeyen tüm pilot arkadaşlarıma tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum. Gerek canlı yayınlarımızı takip edenler, gerek Facebook üzerinden bize ulaşan ve iyi dileklerini, beğenilerini bize paylaşan tüm herkese teşekkürler.

Biz SimRacersTR ekibi olarak her zaman en iyisini ve kalitelisini sizlere sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda sizlere en güzel ortamı yaratmak için uğraşan yönetim ekibi kadromda bulunan Efe Can Mutlu, Engin Berkan, Semih Emre Ekinci, Serkan Kaplan, Taner Selvi, Emin Babaoğlu, Mehmet Uğur Elveren ve Alper Akbilgi‘ye siz üyelerimiz huzurunda tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Biz bir aile olduk. Umarım giderek çok daha büyük ve ses getiren bir topluluk haline geleceğiz.

Herkese sonsuz teşekkürler.

Mehmet ERDEM

Bir önceki yazımız olan SimRacersTR.NET ICQ Chat Grubu Açıldı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Published
Categories Duyurular
Views 294

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi